+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karel Kamenovský - truhlářství

Klíčová slova: kancelářský, koupelnový, zahradní nábytek

E-mail: karel@kamenovsky.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2009

Popis: Truhlářství Karel Kamenovský nabízí nejen zakázkovou výrobu veškerého druhu nábytku z masivu i lamina, ale i jiných výrobků z našich i cizokrajných druhů dřev. Na zakázku vyrobíme kancelářský, koupelnový a zahradní nábytek, vestavěné a šatnové skříně s posuvnými dveřmi, kuchyně, kuchyňské linky, ložnice, zimní zahrady, pergoly, bary a světelné rampy, prodejní pulty a regály, dveře vchodové, interiérové a posuvné, vrata i s možností dálkového ovládání, schody, obklady stěn a stropů, police a další bytové i nebytové doplňky. Nabízíme dlouholeté odborné zkušenosti, profesionální kvalitu, seriózní jednání, doživotní záruku i servis na námi dodané výrobky a také možnost prodeje na splátky.

Web: www.kamenovsky.cz/

Další související informace

Zahradní nábytek výprodej

Zahradní nábytek výprodej – Informační stránka věnována tématu zahradní nábytek výprodej. Zahradní nábytek výprodej, kde koupit levně, kdy koupit levně? Stoly, židle, křesla, to všechno budete moci získat za zlomek ceny. Zahradní nábytek výprodej.

Vetroshop.cz

domácí potřeby, zahradní nářadí, zahradní nábytek – Internetový obchod www.vetroshop.cz je tradiční distributor zboží pro domácnost. E-shop je rozdělen do pěti kategorií, ve kterých si zákazníci vyberou domácí potřeby, sklo, keramiku, porcelán a nábytek. Také osvětlení pro jejich byt, skvělý bytový textil, krásné výrobky na zahradu, kvalitní ruční nářadí i nářadí na zahradu, fantastické sportovní a outdoorové vybavení, hračky pro nejmenší a hračky na zahradu. V sekci domácnost a zahrada můžete nalézt výrobky určené na zahradu a to například zahradní houpačky, zahradní nábytek, slunečníky a grily. Dále také různé vybavení do domácnosti jako komody, stoly, židle, křesla a skříně a v neposlední řadě výrobky z ratanu a ostatní nábytek. Z bytového textilu jsou to například polštáře a přikrývky, samostatně i v cenově výhodných setech, fleece deky, osušky a textil do kuchyně. Sekce nářadí a elektro je zaměřena především na ruční elektronářadí a nářadí pro zahradu. Z ručního nářadí Vás zajisté zaujmou AKU vrtačky a šroubováky, brusky, kladiva a pily různého provedení a konstrukce. Ze zahradního nářadí pak určitě kvalitní a osvědčené travní traktory, sekačky a křovinořezy. Z drobných výrobků pak zahradní postřikovače za výbornou cenu a zahradní rozvodné sloupky. Doplňkovým sortimentem je elektro, kde můžete nalézt například monitorovací systém a alarm baby monitor a pak také dětské GSM mobily. Sekce sport a outdoor obsahuje výrobky určené vyznavačům aktivního využití volného času, tj. všem sportovním nadšencům. V této sekci Vám nabízíme vybavení pro nejrůznější sportovní aktivity - batohy, stany, spacáky. Pro cyklisty doplňky pro cyklistiku. Pro fanoušky posilování kompletní sortiment fitness přístrojů. Pro ty co se rádi vozí in-line brusle a skateboardy. Pro všechny sportovce sportovní tašky a různé výrobky pro míčové sporty. Sekce zábava a hračky je určena zejména pro děti, ale samozřejmě nejen pro ně. Sekce obsahuje široký sortiment hraček určených pro děti nejrůznějšího věku, nevyjímaje ani ty nejmenší.

Načítání trvalo 2.8967 sekund.