+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klampiarstvo

Klíčová slova: klampiarstvo, klampiari, klampiarske práce

E-mail: info@klampiarstvo.net

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2011

Popis: Klampiarske, pokrývačské a izolatérske práce v Bratislave a blízkom okolí. Opravy a rekonštrukcie striech, montáž klampiarskych prvkov a odkvapových systémov.Naša firma začala pôsobiť v roku 2005 so sídlom v Bratislave za účelom poskytovať komplexné klampiarske, pokrývačské a izolatérske služby. Sme špecializovaní na montáž šikmých plochých striech a klampiarskych prvkov. Zabezpečujeme aj demontážne práce s odvozom odpadu a výškové práce s plošinou.Pracujeme s rôznymi druhmi materiálov, strešných krytín a izolácií od renomovaných výrobcov. Sme malá, ale flexibilná firma s vôľou neustále napredovať a zdokonaľovať sa v nových technológiách a aj kvalite. Robíme to, čomu rozumieme. Našou prioritou je kvalitná práca a spokojný zákazník...

Web: www.klampiarstvo.net

Další související informace

Domácí práce zdarma

domácí práce – Domácí práce pro všechny bez poplatků.Neplatíte ani teď ani potom.Výhodné pro maminky na mateřské nebo studenty.Také zde naleznete různá tématy a náměty.Nebo můžete psát a čem chcete na různá témata a diskutovat s ostatními.

Super-job.cz

práce z domu, přivýdělek, práce doma, brigáda – Web, na kterém najdete informace o projektu práce z domu přes internet, který se kompletně řídí z domova. Práce z domu nabízí možnost uplatnění na vedlejší i hlavní činnost. Využijte trendu tohoto století.

Stavební práce Kramer

Stavební práce – Nabízíme kompletní stavební práce od základů až po konečný úklid. Provádíme a zajištujeme veškeré stavební činnosti zahrnující kompletní výstavbu a rekonstrukce objektů, včetně úprav interiérů pomocí sádrokartonu, pokládání podlah, obkladů, dlažeb, malování, kanalizace, topení, vodoinstalace, demoličních prací a úprav zahrad včetně plotů, zámkových dlažeb a vjezdových vrat na pohon.

Načítání trvalo 2.6735 sekund.