+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

klempířská dílna

Klíčová slova: klempířská dílna,obchod,prodej Brno

E-mail: prozimetal@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2011

Popis: Prodej klempirských prvků a sortimentu pro klempíře, okapové systémy, svitky plechu s možností ohýbání přímo na místě ,super kolektiv a spokojenost zákazníka je naší předností. dle prodáváme sortiment pro střechy , šindele, tašky, Tondach , Bramac, KM beta, plechové střešní systémy Lindab , Satjam , Rova, a jiné.

Web: www.prozimetal.cz

Další související informace

Srubové domy OK Pyrus

sruby, srubové domy, roubenky, opravy střech, brno – OK Pyrus se specializuje na dřevěné sruby, srubové domy a opravy šikmých střech. Sruby, srubové domy a roubenky z kulatiny i z hraněných profilů stavíme již od roku 1997. Zajistíme návrh moderního srubového domu, projekt srubu a realizaci srubové stavby na klíč.

ODES Nábytek

nábytek na míru, Jevíčko, Svitavy, Brno – Naše truhlářství a nábytkářství se zabývá výrobou nábytku na míru, zejména kuchyňských linek. Kromě výroby zakázkového nábytku poskytujeme doprovodné služby: vizualizaci interiéru se službou bytového architekta, zajistíme Vám dopravu zboží a nábytek na míru Vám kvalitně namontujeme a popřípadě vybavíme spotřebiči. Působíme v oblasti Jevíčko, Svitavy, Moravská Třebová, Boskovice, Velké Opatovice, Blansko a Brno.

party

party, alkohol, rozvoz, kuryr, brno – Rozvoz alkoholu brno az k vam domu, party packs, pivo, vino. Dosel vam alkohol na party, zavolejte. Nabizime party packs za skvelou cenu. Bacardi 1l + coca cola 2l za 450Kč. Partykuryr to jsou d...y chlast a chlebicky

Načítání trvalo 2.1017 sekund.