+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

klempířská dílna

Klíčová slova: klempířská dílna,obchod,prodej Brno

E-mail: prozimetal@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2011

Popis: Prodej klempirských prvků a sortimentu pro klempíře, okapové systémy, svitky plechu s možností ohýbání přímo na místě ,super kolektiv a spokojenost zákazníka je naší předností. dle prodáváme sortiment pro střechy , šindele, tašky, Tondach , Bramac, KM beta, plechové střešní systémy Lindab , Satjam , Rova, a jiné.

Web: www.prozimetal.cz

Další související informace

ODES Nábytek

nábytek na míru, Jevíčko, Svitavy, Brno – Naše truhlářství a nábytkářství se zabývá výrobou nábytku na míru, zejména kuchyňských linek. Kromě výroby zakázkového nábytku poskytujeme doprovodné služby: vizualizaci interiéru se službou bytového architekta, zajistíme Vám dopravu zboží a nábytek na míru Vám kvalitně namontujeme a popřípadě vybavíme spotřebiči. Působíme v oblasti Jevíčko, Svitavy, Moravská Třebová, Boskovice, Velké Opatovice, Blansko a Brno.

Klempířství Brno

Klempířství, Brno – Klempířství Brno, Hlavní činností jsou tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Mimo to, v rámci zhotovení díla zajistíme drobné zednické a zámečnické práce, možnost využití horolezecké techniky, nátěry klempířstkých prvků, střech, moření a ochrana dřevěných vazeb.

Volejbalový tým Lavina

Volejbal Lavina Brno – Oficiální webové stránky smíšeného volejbalového týmu Lavina, jež působí v Brně a okolí již od roku 2009. Na našich stránkách naleznete informace o týmu, hráčích, fotky i videa z utkání a mimo to i spoustu další volejbalové zábavy.

Načítání trvalo 2.4256 sekund.