+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

klempířská dílna

Klíčová slova: klempířská dílna,obchod,prodej Brno

E-mail: prozimetal@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2011

Popis: Prodej klempirských prvků a sortimentu pro klempíře, okapové systémy, svitky plechu s možností ohýbání přímo na místě ,super kolektiv a spokojenost zákazníka je naší předností. dle prodáváme sortiment pro střechy , šindele, tašky, Tondach , Bramac, KM beta, plechové střešní systémy Lindab , Satjam , Rova, a jiné.

Web: www.prozimetal.cz

Další související informace

Vyklízení bytů Brno

vyklízení Brno – Pomoc s vyklízením pozůstalostí. Prodáme v internetové aukci věci z vyklízení bytů a sklepů v Brně. Jedinečná možnost jak se zbavit knih, nábytku atd. Vyklízíte byt v Brně. Pomůžeme vám prodat nepotřebné věci v internetových akcích. Vhodné pro vyklízení půd a sklepů v Brně. Do aukcí přímáme veškeré věci, například knihy, nábytek, starožitnosti. Vše prodáme za rozmnou provizi. Pro větší množství si přijedeme.

Autoškola Brno

Autoškola Brno – Autoškola Alfa v regionu Brno umožňuje získat řidičský průkaz skupiny A, B, C, C + E a D. Naše autoškola v Brně zajišťuje také profesní školení řidičů a školení řidičů – referentů. Jsme profesionální autoškola, která umožňuje získat řidičský průkaz za příznivou cenu.

Koupelny Brno

Koupelny, Brno – Koupelny Brno, provádíme veškeré zednické práce, koupelny na klíč, bytová jádra na klíč, realizace kompletní výstavby rodinných domů na klíč, pokládku balkonů i teras. Dále nabízíme nivelaci podlah, rekonstrukce rodinných domů, včetně dodávky materiálu

Načítání trvalo 0.0631 sekund.