+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Knihovnický nábytek

Klíčová slova: knihovní, knihovnický, nábytek, truhlářství

E-mail: office@knihovnicky-nabytek.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2011

Popis: Naše firma Truhlářství Antonín Gál vyrábí knihovnický nábytek již přes 10 let. Knihovny dodáváme do škol, nemocnic i úřadů. Knihovní regály jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva a umožňují vytvořit různé varianty knihoven díky přídavným dílům.

Web: www.knihovnicky-nabytek.cz

Další související informace

Zakázkové truhlářství

zakázková výroba, truhlářství, masiv, lamino, dýha – Zakázkové truhlářství FUTO se zabývá převážně zakázkovou výrobou originálního nábytku z masivního dřeva. Vyrábíme nábytek, který zpříjemní vaši domácnost a dodá jí jedinečnou stylovost. Kromě masivního dřeva pracujeme také s laminem nebo dýhovanými deskami. V našem sortimentu můžete najít nábytek do dětských pokojů, ložnic, skříně, skříňky, komody, prádelníky, knihovny, postele, konferenční stolky, jídelní stoly, vnitřní dveře, obkládaná schodiště, pergoly, zahradní domky, venkovní nábytek, ozdobné květináče na zahradu, dřevěná stání pro automobily, balkónová zábradlí, plotová pole a další sortiment.Na naše výrobky používáme různé druhy dřevěných materiálů ve vysoké kvalitě. Součástí zakázky je i tónování do požadovaného odstínu. Nabízíme i možnost kombinace s kovy, sklem a dalšími prvky.Jakýkoliv váš požadavek je pro nás výzvou. Proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Vaše truhlářství

truhlářství, zakázková výroba, nábytek, postele – Zakázková výroba nábytku, interiérových komponentů, doplňků a zahradního nábytku. Vyrábíme ze dřeva, laťovky, MDF desek i dřevotřísky. Nabízíme nejrůznější povrchové úpravy jako je lakování, moření, lazurování, impregnace olejem nebo voskem.

Načítání trvalo 0.0903 sekund.