+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kontejnery a odvoz odpadu

Klíčová slova: Kontejnery, odvoz odpadů, odpady, odvoz suti

E-mail: pakk@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?nora 2012

Popis: Likvidace a odvoz odpadů, stavebních materiálů, sutí, betonů, tašek, zeminy, bio odpadů, rostlinného odpadu větví, objemných odpadů, obalů, plastů a dalších materiálů. Moderní vozy Avia zajistí přepravu stavebních sutí, oddělených frakcí betonu, stavebních tašek i železobetonu.

Web: www.praha-kontejnery.cz/

Další související informace

Odvoz komunálního odpadu

Odvoz komunálního odpadu, životní prostředí, recyk – Radíme a informuje o nejlepších metodách likvidace a odvozu komunálního odpadu.Odvoz komunálního odpadu na skládky již v současnosti začíná být problém, neboť objem odpadu neustále narůstá a skládkování se stává čím dál, tím více nevyhovující formou likvidace odpadu. Její negativa jsou všeobecně známá. Jak ale tento problém vyřešit? Určité řešení se nabízí recyklací odpadu.

Odvoz odpadu a suti - Kontejnery na odpad

Odvoz Odpadu, Odvoz Suti, Kontejner na odpad – Provádíme odvoz odpadu a suti. Přistavíme Vám kontejner na odpad a zajistíme jeho odvoz. Provedeme odbornou likvidaci odpadu. Likvidujeme demoliční odpad, odpad ze zahrad či komunální odpad. Přistavíme Vám kontejner na odpad a zajistíme jeho odvoz.

Výkup papíru

Kontejner, výkup železa, odvoz odpadu, výkup papír – Portál odpady-odvoz.com se zaměřuje na komplexní poskytování služeb z oblasti výkupu a likvidace odpadů. Mezi naše hlavní služby patří zprostředkování kontejnerů a výkup všech druhů odpadů. Na našich stránkách se dozvíte podrobné informace, které se týkají skartace, výkupu sklad, mědi, železa, papíru či druhotných surovin. Postaráme se i o Váš stavební odpad a zajišťujeme i velkoobjemové kontejnery. Působnost naší společnosti je především v Praze, ale i po celé ČR.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.