+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kontejnery a odvoz odpadu

Klíčová slova: Kontejnery, odvoz odpadů, odpady, odvoz suti

E-mail: pakk@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?nora 2012

Popis: Likvidace a odvoz odpadů, stavebních materiálů, sutí, betonů, tašek, zeminy, bio odpadů, rostlinného odpadu větví, objemných odpadů, obalů, plastů a dalších materiálů. Moderní vozy Avia zajistí přepravu stavebních sutí, oddělených frakcí betonu, stavebních tašek i železobetonu.

Web: www.praha-kontejnery.cz/

Další související informace

Odvoz odpadu a suti

Odvoz odpadu, odvoz suti, zemní a vyklízecí práce. – Firma EKOCONEX spadá pod společnost Telecon group, s.r.o. a nabízí kompletní služby v oblasti odvozu a zpracování odpadu a sutě. Dále nabízí zemní, výkopové, bourací a vyklízecí práce v Praze a středočeském kraji.

Odvoz odpadu Praha

odvoz odpadu Praha, odvoz suti Praha, odvoz odpadu – Odvoz odpadu Praha: odvoz odpadu a suti, dovezeme kontejnery na odpadu přímo na staveniště a zajistíme odvoz. Odvoz odpadu a suti na skládky, prodej písku, zeminy i drti.

Odvoz odpadu a suti - Kontejnery na odpad

Odvoz Odpadu, Odvoz Suti, Kontejner na odpad – Provádíme odvoz odpadu a suti. Přistavíme Vám kontejner na odpad a zajistíme jeho odvoz. Provedeme odbornou likvidaci odpadu. Likvidujeme demoliční odpad, odpad ze zahrad či komunální odpad. Přistavíme Vám kontejner na odpad a zajistíme jeho odvoz.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.