+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kontejnery a odvoz odpadu

Klíčová slova: Kontejnery, odvoz odpadů, odpady, odvoz suti

E-mail: pakk@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?nora 2012

Popis: Likvidace a odvoz odpadů, stavebních materiálů, sutí, betonů, tašek, zeminy, bio odpadů, rostlinného odpadu větví, objemných odpadů, obalů, plastů a dalších materiálů. Moderní vozy Avia zajistí přepravu stavebních sutí, oddělených frakcí betonu, stavebních tašek i železobetonu.

Web: www.praha-kontejnery.cz/

Další související informace

Odvoz odpadu Praha a okol

Odvoz odpadu a suti Praha – Odvoz odpadu, suti Praha a okolí, vyklízecí a bourací práce. Kontejnerová přeprava, přeprava nadměrných nákladů a zboží.

Odvoz odpadu Praha

Odvoz odpadu Praha, odvoz suti Praha, odvoz odpadu – Odvoz odpadu Praha: odvoz odpadu a suti, zajistíme i stěhování nábytku, vyklízení pozůstalosti, bourací práce. Odvoz odpadu a suti na skládku, sběr odpadů na stavbách i ostatních plochách. Odpady naložíme, odvezeme a zlikvidujeme dle zákona o odpadech.

Odvoz odpadu Autodoprava Vejšický

likvidace, odvoz odpadu, suti, Praha, kontejnery n – Provádíme odvoz odpadu a suti v Praze. Přistavíme Vám kontejnery na odpad, zajistíme jeho odvoz a provedeme odbornou likvidaci odpadu. Likvidujeme demoliční odpady, odpad z vyklízení, odpad ze zahrad, živnostenský odpad či komunální odpad.

Načítání trvalo 3.1567 sekund.