+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kopané studny, jímky

Klíčová slova: kopané studny, vsakovací jímky, zemní práce

E-mail: jirisusen@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2011

Popis: Naší specializací jsou kopané studny,i v nestabilním podloží, dále nabízíme výkopy vsakovacích jímek u rodinných domů, pro odvádění dešťové vody. Dále do naší činnosti patří rovněž výkopy pilotů a jiné speciální zemní práce.

Web: www.vykopstudny.cz

Další související informace

zemní práce Filip Šinko

zemni prace – Provádím strojní zemní výkopové práce v okresu Český Krumlov jako jsou výkopy základů,terenní úpravy, zahrnování,přípravné práce pro stavby,výkopy inženýrských sítí,čištění potočních a silničních žlabů,technické služby(úklid sněhu, stavební suti,uhlí,drtí a pod.) práce provádíme strojem JCB 3CXProvádím strojní zemní výkopové práce v okresu Český Krumlov jako jsou výkopy základů,terenní úpravy, zahrnování,přípravné práce pro stavby,výkopy inženýrských sítí,čištění potočních a silničních žlabů,technické služby(úklid sněhu, stavební suti,uhlí,drtí a pod.) práce provádíme strojem JCB 3CX

Peníze za práci online

práce z domu, online práce, vydělek online, služby – Kilerr je místo, kde dostanete 100,- až 2000,- Kč za dovednosti, ve kterých vynikáte! Jsme jedna z prvních stránek, která dá vyniknout talentům ve více než 25 odvětvích. Prodejte své dovednosti lidem nebo firmám. Pracujte z pohodlí domova.

Demolice Praha

Zemní práce Praha, demolice Praha, demolice domu – Zajistíme Vám kompletní terénní úpravy, zemní práce strojem traktorbagr JCB, demolice domu, demolice objektů, demolice stavby, ruční rozebíraní. Zpracování dokumentace bouracích pracích, odvoz odpadů na skládku vozy Tatra, recyklace odpadů, dovoz stěrku a písku, výkopové práce, odstranění pařezů dle požadavků zákazníka.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.