+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kopané studny, jímky

Klíčová slova: kopané studny, vsakovací jímky, zemní práce

E-mail: jirisusen@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2011

Popis: Naší specializací jsou kopané studny,i v nestabilním podloží, dále nabízíme výkopy vsakovacích jímek u rodinných domů, pro odvádění dešťové vody. Dále do naší činnosti patří rovněž výkopy pilotů a jiné speciální zemní práce.

Web: www.vykopstudny.cz

Další související informace

Střechy Horák s.r.o.

Izolace plochých střech, zemní izolace. – Ploché střechy - izolace, zemní izolace, zateplování střech, hydroizolace, práce klempířské, nové střešní pláště, izolace jednoplášťové, dvouplášťové, obrácené skladby vrstev, oplechování atik, poplastované oplechování. Doplňující informace: klempířské a doplňkové prvky, okapové žlaby a svody, udržovací nátěry nebo nástřiky, asfaltové modifikované pásy, stabilizovaný pěnový polystyren, hydroizolační folie.

Pronájem jeřábů

jeřáb, autojeřáb, pronájem jeřábů, zemní práce – Poskytujeme kvalifikované služby v oblasti zapůjčování autojeřábů i s oprávněnou a zkušenou posádkou. Náš technik na Vaše požádání navštíví místo provádění prací a poskytne poradenskou činnost zdarma.

business bez hranic

peníze, novinky, 2011, eshop, centrum, nwa, práce – Nakupujte německé produkty za velkoobchodní ceny. Buďte mezi prvními a získejte tak náskok před otevřením Network World Alliance v ČR. Firma rychle expanduje do světa svou bezkonkurenčností, nadčasovostí a rozsáhlostí spotřebitelských produktů, nadstandartní kvalitou a velmi výhodnými podmínkami, jak pro pasivní tak i aktivní spolupracovníky.

Načítání trvalo 0.1042 sekund.