+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kopané studny, jímky

Klíčová slova: kopané studny, vsakovací jímky, zemní práce

E-mail: jirisusen@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2011

Popis: Naší specializací jsou kopané studny,i v nestabilním podloží, dále nabízíme výkopy vsakovacích jímek u rodinných domů, pro odvádění dešťové vody. Dále do naší činnosti patří rovněž výkopy pilotů a jiné speciální zemní práce.

Web: www.vykopstudny.cz

Další související informace

JPprima truhlářství

truhlář stavby zemní práce reality služby kulečník – Nabízíme kompletní služby pro vaše bydlení od zprostředkování koupě či prodeje nemovitosti - reality, financování, pojištění, zemní práce a terénní úpravy, stavební činnost, rekonstrukce, truhlářské a tesařské práce, kuchyně, nábytek, kulečníkové stoly

Studny Loutocký

studny, kopané studny – Specializujeme se na nové kopané studny, studny pro tepelná čerpadla, vsakovací jímky a piloty. Nabízíme komplexní služby zahrnující vyhledání vodního zdroje, hydrogeologický průzkum a posudky, stavební povolení, čerpací zkoušky a vlastní zhotovení vodního zdroje pro daný účel.

Demolice Praha

Zemní práce Praha, demolice Praha, demolice domu – Zajistíme Vám kompletní terénní úpravy, zemní práce strojem traktorbagr JCB, demolice domu, demolice objektů, demolice stavby, ruční rozebíraní. Zpracování dokumentace bouracích pracích, odvoz odpadů na skládku vozy Tatra, recyklace odpadů, dovoz stěrku a písku, výkopové práce, odstranění pařezů dle požadavků zákazníka.

Načítání trvalo 0.0494 sekund.