+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Korekt export s.r.o.

Klíčová slova: kovářství, kované výrobky, ruční výroba

E-mail: info@kovarstvi-korekt.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2010

Popis: Kovářství Korekt je výjimečné svým zaměřením na originální kované výrobky. Nabízíme jedinečnou možnost vybavit Váš dům, byt či zahradu dokonalým doplňkem a zároveň umělecky zhotoveným produktem kovářské řemeslné výroby vysoké kvality. Umělecké kovářské výrobky nachází uplatnění také mezi historickými a jinými objekty jako jsou hrady, zámky, kostely, historické budovy, restaurace, vinotéky a ostatní zařízení. V neposlední řadě také moderní firemní a podnikové prostory.

Web: www.kovarstvi-korekt.cz

Další související informace

Umělecké kovářství Vytopil, kovářské polotovary

kovářství, umělecké kovářství, kovárna, polotovary – Umělecká kovárna Vytopil dodává kovářům kvalitní polotovary pro kovářskou činnost a vyrábí a prodává veškeré kované věci do domu i bytu, kované mříže, ploty, zábradlí i kovaný nábytek s uměleckými prvky.

KK Střechy

střechy, pokrývačství, klempířství, tesařství – Naše firma Vám kvalitně a s dobrou zárukou poskytne veškeré práce z oblasti stavebních, klempířských, pokrývačských nebo tesařských prací. Samozřejmostí jsou i drobné práce k údržbě střech, nebo např. olemování komínů, okapové systémy, voděodolné nátěry a řada dalších prací dle Vašich potřeb a požadavků.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.