+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelny na klíč

Klíčová slova: Rekonstrukce koupelny Ostrava, interiéry, rekonst

E-mail: radomir.friedecky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2012

Popis: Rekonstrukce koupelny Ostrava, interiéry, rekonstrukce bytového jádra, bytu, RD, interiéru, na klíč, odborná a profesionální montáž. Realizujeme Vaše přání a představy rychle kvalitně a spolehlivě. koupelny.kvalitne.info

Web: www.koupelny.kvalitne.info

Další související informace

Rekonstrukce bytů

rekonstukce bytů, rekonstrukce koupelny – Kompletní rekonstrukce bytů a domů v Praze a okolí. Využijte zkušeností, které pochází z mnoha úspěšně dokončených realizací, díky kterým dokážeme každému zákazníkovi vhodně poradit a pomoci vybrat nejvhodnější řešení.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha, rekonstrukce koupelny – Rekonstrukce koupelny Praha 5: rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce koupelny. Rekonstrukce koupelny panelákového bytu a rekonstrukce panelového bytu na klíč včetně rekonstrukce kuchyně. Rekonstrukce panelového bytu vám zajistí nejen více prostoru, ale především možnost vybavit a provést rekonstrukci koupelny, wc dle vašich představ.

REKO-INTER

rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelny – Práce provádí speciálně vyškolení zaměstnanci, jeko například obkladači, štukatéři, malíři či sádrokartonáři a dále pak specialisté na rozvody elektroinstalace a vodoinstalace, pod dohledem zkušeného technika. Zaměření a vypracování cenové kalkulace je zdarma. Rekonstrukce bytového jádra nebo koupelny provádíme za 8 - 10 dní, pokud někdo říká, že to jde rychleji, má pravdu, ale vždy se vyplatí dodržovat technologické postupy a tím zajistit delší životnost stavby – takže u nás opravdu 8-10 dní.

Načítání trvalo 0.0700 sekund.