+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelny na klíč

Klíčová slova: Rekonstrukce koupelny Ostrava, interiéry, rekonst

E-mail: radomir.friedecky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2012

Popis: Rekonstrukce koupelny Ostrava, interiéry, rekonstrukce bytového jádra, bytu, RD, interiéru, na klíč, odborná a profesionální montáž. Realizujeme Vaše přání a představy rychle kvalitně a spolehlivě. koupelny.kvalitne.info

Web: www.koupelny.kvalitne.info

Další související informace

Quality Design kuchyně

kuchyne, kuchynske linky, interiery, rekonstrukce – Jsme dodavatelem špičkových, značkových kuchyní německého výrobce SACHSENKÜCHEN. Zajistíme stavební přípravu, obklady, podlahy a nakonec namontujeme vybranou kuchyň. Návrhy a realizacemi kuchyní a úpravami interiérů se zabýváme od roku 2000.

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě – Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě, kompletní rekonstrukce bytu nebo rodinného domu. Rekonstrukce panelových bytů, vyzdívání bytových jader, pokládka podlahové krytiny, vymalování bytu, instalatérské, elektrikářské práce.

Koupelny inspirace

koupelny, koupelny inspirace, rekonstrukce koupeln – Chystáte se na renovaci, rekonstrukci nebo zařízení nové koupelny? Potřebujete tu správnou inspiraci pro Váš projekt? Navštivte nás a prohlédněte si již hotové a zdařilé rekonstrukce koupelen na fotografiích.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.