+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelny na klíč

Klíčová slova: Rekonstrukce koupelny Ostrava, interiéry, rekonst

E-mail: radomir.friedecky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2012

Popis: Rekonstrukce koupelny Ostrava, interiéry, rekonstrukce bytového jádra, bytu, RD, interiéru, na klíč, odborná a profesionální montáž. Realizujeme Vaše přání a představy rychle kvalitně a spolehlivě. koupelny.kvalitne.info

Web: www.koupelny.kvalitne.info

Další související informace

Quality Design kuchyně

kuchyne, kuchynske linky, interiery, rekonstrukce – Jsme dodavatelem špičkových, značkových kuchyní německého výrobce SACHSENKÜCHEN. Zajistíme stavební přípravu, obklady, podlahy a nakonec namontujeme vybranou kuchyň. Návrhy a realizacemi kuchyní a úpravami interiérů se zabýváme od roku 2000.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny v panelovém domě, koupelny – Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě a rodinné domy na klíč či dílčí řešení stavby. Rekonstrukce koupelny a kuchyně v panelovém bytě, pokládka plovoucí podlahy, veškeré instalaterské, topenářské, plynařské práce, zednické, sádrokartonářské nebo betonářské práce.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 5, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce koupelny Praha 5: rekonstrukce bytu, rekonstrukce podkroví, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně. Kompletní rekonstrukce koupelny na klíč, pokládka obkladů, instalatérské i zednické práce, zajištění likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.