+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovarson s.r.o.

Klíčová slova: přestavba kotlů

E-mail: info@kovarson.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2013

Popis: Firma Kovarson je jednou z předních firem tuzemského trhu, která se zabývá instalací automatických kotlů a přestavbou stávajících kotlů. Servisní a montážní poradenství po celé ČR a SR tvoří síť, díky které je zákazník seznámen se všemi informacemi týkající se našich výrobků.

Web: www.kovarson.cz

Další související informace

Bytové jádra a koupelny

koupelny, rekonstrukce, přestavba – Rekonstrukce bytových jader a koupelen v Brně a okolí. Nabízíme kompletní servis při rekonstrukci zděné koupelny nebo bytového jádra od návrhu po realizaci. Sleva na grafický návrh v případě realizace. Rekonstrukce bytového jádra s naší firmou bude hračka

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Přestavby LPG s ochranou

lpg, lpg auto, přestavby na lpg, přestavba na lpg – Již 20 let provádíme kvalitní, profesionálně provedené LPG přestavby Vašich vozů! Českým výrobcem jsme pověřeni provádět hromadné, typově schválené přestavby na plyn LPG se sekvenčním vstřikováním plynu typu SGI (Sequential Gas Injection) 4. generace. Používáme vstřikovače a řídící jednotku Magic, reduktor Compact až do výkonu motoru 261 kW. LPG přestavba je homologována v souladu s evropskými předpisy (EHK 67R-01) a schválena Ministerstvem dopravy pro provoz v České republice. Na základě dealerské smlouvy s firmou HL propan s.r.o. jsme zařazeni do její celorepublikové servisní sítě LPG. Společnost HL propan je od roku 2004 držitelem certifikátu kvality ISO 9001.

Načítání trvalo 0.3548 sekund.