+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovářství Fibigar

Klíčová slova: kovářství,fibigar,historické,repliky,výroba,nože

E-mail: tomas.fibigar@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2012

Popis: Umělecké kovářství Fibigar, výroba historických replik i uměleckokovářských výrobků. Zaměřuji se na výrobu historických replik. Především na keltské a germánské období. Není ale problém přijít i s jiným přáník které se týka např.: bytovích dolňků, svícnů, krbového nářadí, věšáků a mnoha dalšího podle vašeho přání.

Web: kovarstvi-fibigar.8u.cz/

Další související informace

Korekt export s.r.o.

kovářství, kované výrobky, ruční výroba – Kovářství Korekt je výjimečné svým zaměřením na originální kované výrobky. Nabízíme jedinečnou možnost vybavit Váš dům, byt či zahradu dokonalým doplňkem a zároveň umělecky zhotoveným produktem kovářské řemeslné výroby vysoké kvality. Umělecké kovářské výrobky nachází uplatnění také mezi historickými a jinými objekty jako jsou hrady, zámky, kostely, historické budovy, restaurace, vinotéky a ostatní zařízení. V neposlední řadě také moderní firemní a podnikové prostory.

Regulátor tlaku plynu

Regulátor tlaku plynu, regulátory tlaku plynu – Regulátor tlaku plynu- Regulátory tlaku plynu a plynové kotle PROTHERM ( opravy, servis, montáž ). Revize plynových zařízení, plynové kotelny – zajištění provozu, údržba, servisní činnost, záruční i pozáruční opravy. Regulátory tlaku plynu

Jan Prantl

prantl,výroba,prodej,maso,uzeniny – Výroba a prodej výsekového masa a uzenin. V sortimentu se nachází drobné masné a trvanlivé výrobky, salámy, speciality, široká nabídka šunek všech jakostí.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.