+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovářství Fibigar

Klíčová slova: kovářství,fibigar,historické,repliky,výroba,nože

E-mail: tomas.fibigar@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2012

Popis: Umělecké kovářství Fibigar, výroba historických replik i uměleckokovářských výrobků. Zaměřuji se na výrobu historických replik. Především na keltské a germánské období. Není ale problém přijít i s jiným přáník které se týka např.: bytovích dolňků, svícnů, krbového nářadí, věšáků a mnoha dalšího podle vašeho přání.

Web: kovarstvi-fibigar.8u.cz/

Další související informace

Smiřice - nábytek

výroba, prodej, na míru, nábytku, zakázková – Vyrábíme nábytek na zakázku - kancelářský, lékárenský a kuchyňský nábytek pro atypické interiéry, hotely a penziony, lékárny. Dodáváme nábytek pro market OBI, materiál LTD s hranou ABS. Stavíme sruby z kompaktních smrkových trámů, pergoly.

Kovářství Diviš

kovářství, kované ploty, brány, mříže, zábradlí – Zakázkové kovářství a zámečnictví. Vyrábíme a montujeme kované ploty, kované brány, pojezdové brány a další kované výrobky a doplňky pro Váš dům či firmu. Výrobky z našeho kovářství jsou ve škále od jednoduchých praktických provedení až po náročná umělecká díla.

Jan Prantl

prantl,výroba,prodej,maso,uzeniny – Výroba a prodej výsekového masa a uzenin. V sortimentu se nachází drobné masné a trvanlivé výrobky, salámy, speciality, široká nabídka šunek všech jakostí.

Načítání trvalo 0.1984 sekund.