+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovo obrobna,cnc stroje,

Klíčová slova: Provádíme třískové obrábění na cnc strojích

E-mail: polacekzden@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2009

Popis: Provádíme třískové obrábění na cnc strojích japonské firmy MORI SEIKI.Obrábíme nerez,měď,bronz,plast,hliník apd. Vyrobené součástky je u nás také možno opatřit povrchovou úpravou jako je nikl,zinek,eloxa jine.

Web: www.kovo-obrobna-zpa.euweb.cz

Další související informace

Rámečky na fotky

rámečky na fotky – Vítejte v internetovém obchodě http://rameckynafotky.eu . Naleznete zde rámečky na fotky značek BLOMUS a UMBRA.Vítejte v internetovém obchodě http://rameckynafotky.eu . Naleznete zde rámečky na fotky značek BLOMUS a UMBRA. Vítejte v internetovém obchodě http://rameckynafotky.eu . Naleznete zde rámečky na fotky značek BLOMUS a UMBRA. Vítejte v internetovém obchodě http://rameckynafotky.eu . Naleznete zde rámečky na fotky značek BLOMUS a UMBRA.

Nehtárium u Švábovky

Nehtová modeláž na šablonu barevnými gely. – Studio krásy, ve kterém naleznete kvalitní, moderní a krásnou modeláž gelem - pomocí šablon - nejšetrnější a nejpřirozenější forma nehtové modelace. Krásné nehty jsou vizitkou každé moderní ženy, jakéhokoliv věku a společenského postavení.

Dámské prádlo

Náš e-shop se specializuje na dámské spodní prádlo – Náš e-shop se specializuje na dámské spodní prádlo. Vybrat si můžete dámské kalhotky, dámská tanga, podprsenky, dámská pyžama, korzety, dámské erotické spodní prádlo, dámské plavky, dámská pyžama a další.

Načítání trvalo 3.2138 sekund.