+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovo obrobna,cnc stroje,

Klíčová slova: Provádíme třískové obrábění na cnc strojích

E-mail: polacekzden@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2009

Popis: Provádíme třískové obrábění na cnc strojích japonské firmy MORI SEIKI.Obrábíme nerez,měď,bronz,plast,hliník apd. Vyrobené součástky je u nás také možno opatřit povrchovou úpravou jako je nikl,zinek,eloxa jine.

Web: www.kovo-obrobna-zpa.euweb.cz

Další související informace

Kolmetal s.r.o.

Kovoobrábění Kolín, Obrábění kovu, CNC – Kolmetal s.r.o. Kovoobrábění Kolín - poskytujeme kovoobrábění, obrábění kovu, strojní obrábění, soustružení kovu, CNC. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění děláme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů.

WiFi připojení Kladno

WiFi připojení Kladno, připojení na Kladně – WiFi připojení na Kladně, ul ČSA 3121 a blízke okolí. Pro zkoušku připojení stačí zaslat MAC adresu na tel. číslo uveděné na webu pro udělení přístupu do WiFi sítě. Bližší informace naleznete na webu.

Dámské prádlo

Náš e-shop se specializuje na dámské spodní prádlo – Náš e-shop se specializuje na dámské spodní prádlo. Vybrat si můžete dámské kalhotky, dámská tanga, podprsenky, dámská pyžama, korzety, dámské erotické spodní prádlo, dámské plavky, dámská pyžama a další.

Načítání trvalo 0.0521 sekund.