+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovoděl cz s.r.o. - soust

Klíčová slova: soustružnické práce, na automatech, CNC stroje, so

E-mail: kovodel@cmail.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2008

Popis: Provádíme soustružnické práce na automatech, CNC strojích i běžných soustruzích včetně povrchové úpravy a frézování. Sériová výroba podle dodaných výkresů. Sériová výroba podle dodaných výkresů. Sériová výroba podle dodaných výkresů.

Web: www.kovodel.pardubicko.com/









Další související informace

CNC plazmová řezačka

CNC řezací stroje, CNC plazmová řezačka – CNC plazmová řezačka od společnosti Vanad 2000 a.s. je kvalitní stroj, který vám pomůže při vaší práci. Nabízí řešení jako je oboustranný pohon s bezvůlovými převodovkami, lineární vedení zdvihu hořáku, mobilní panel a další.

Práce na Facebooku / Vydě

práce, facebook, práce na facebooku, hledám práci – Hledáš práci? Zkus práci na Facebooku. Práce na Facebooku je zde. Máš Facebook? Hledáš práci? Zkus práci na Facebooku. Práce na Facebooku je zde. Máš Facebook? Hledáš práci? Zkus práci na Facebooku. Práce na Facebooku je zde. Máš Facebook?

Voňavá práce - nejen přiv

práce, práce na doma, práce z domu, brigáda – Chcete si přivydělat při zaměstnání, studiu nebo mateřské dovolené? Hledáte cestu, jak vybudovat vlastní kariéru podle svých představ? S námi si můžete vybudovat svůj úspěch i vy. Připojte se k našemu týmu! Vyzkoušejte něco nového a rozhodujte sami o tom, kolik si vyděláte.

Načítání trvalo 3.8582 sekund.