+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovoděl cz s.r.o. - soust

Klíčová slova: soustružnické práce, na automatech, CNC stroje, so

E-mail: kovodel@cmail.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2008

Popis: Provádíme soustružnické práce na automatech, CNC strojích i běžných soustruzích včetně povrchové úpravy a frézování. Sériová výroba podle dodaných výkresů. Sériová výroba podle dodaných výkresů. Sériová výroba podle dodaných výkresů.

Web: www.kovodel.pardubicko.com/

Další související informace

Jednoduchý přivýdělek

práce z domova, jednoduchá práce, práce na pc – Nabízím nenáročnou práci z domova. Potřebujete telefon a internet. Pro vážné zájemce, kteří chtějí změnu.Skvělá příležitost pro každého, stačí chvilka Vašeho času. Podpora a zaškolení samozřejmostí.Pište si o informace.

Práce na doma, práce doma

práce na doma, práce doma, domácí práce, práce z d – Práce na doma je pro ty kteři chtějí vydělat nějaký peníze z domů jsou např.na mateřský nebo studenti, právě pro vás máme všechny info ohledně těchto práci na doma, taky najdete důležité info jako nenaletět podvodníkům a jejich trikům.

Práce doma

práce z domova, práce na doma, práce, práce doma, – Nabízíme Vám jedinečnou možnost vydělávat z domova s Českými výrobci. Máte vlastní PC a ovládáte internet ? Je tu pro Vás práce z domova formou práce na doma nebo brigády. Práce je vhodná pro ženy i muže, na věku nezáleží.

Načítání trvalo 0.0787 sekund.