+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovoděl cz s.r.o. - soust

Klíčová slova: soustružnické práce, na automatech, CNC stroje, so

E-mail: kovodel@cmail.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2008

Popis: Provádíme soustružnické práce na automatech, CNC strojích i běžných soustruzích včetně povrchové úpravy a frézování. Sériová výroba podle dodaných výkresů. Sériová výroba podle dodaných výkresů. Sériová výroba podle dodaných výkresů.

Web: www.kovodel.pardubicko.com/

Další související informace

Informace o práci z domov

práce, práce z domova, práce na internetu, affilia – Web www.pracenanetu.cz poskytuje zdarma a bez registrace informace o možnostech práce z domova pomocí internetu. Affiliate marketing, placené přijímaní emailů, placené vyplňování dotazníků. Informace o práci z domova pomocí internetu

CNC bazar

inzerce, cnc stroje, obráběcí stroje, bazar, nabíd – http://www.cncbazar.czCNC bazar nabízí bezplatnou i placenou oborovou inzerci pro zadávání poptávky a nabídky obráběcích strojů, jejich komponent a součástek. Nabízí i možnost inzerce zakázek v oboru i vytvoření vlastní inzertní stránky v případě potřeby.

Voňavá práce - nejen přiv

práce, práce na doma, práce z domu, brigáda – Chcete si přivydělat při zaměstnání, studiu nebo mateřské dovolené? Hledáte cestu, jak vybudovat vlastní kariéru podle svých představ? S námi si můžete vybudovat svůj úspěch i vy. Připojte se k našemu týmu! Vyzkoušejte něco nového a rozhodujte sami o tom, kolik si vyděláte.

Načítání trvalo 3.3928 sekund.