+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovotepectví Flek Václav

Klíčová slova: kovotepectví, klempířství, pasířství, kovářství,

E-mail: vaclavflek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2010

Popis: Kovotepectví Václav Flek - kovotepectví, galanterní klempířství, pasířství, restaurátorství, kovotlačitelství, umělecké zpracování kovu, výrobky z mědi, zakázková výroba, umělecké klempířství. Strakonice, Jižní Čechy, působnost celá ČR

Web: www.kovotepec.cz

Další související informace

Umělecké kovářství

Umělecké kovářství, kovorytectví, kování – Činností rodinné firmy Bronislav Kozák & syn je ruční umělecko - kovářská zakázková výroba. Mříže, církevní potřeby, panty, kování, kliky, svícny, stoly, postele, meče a dýky. Kovorytectví - plastické nebo plošné rytí do zbraní a nožů. Cizelérské práce.

Klempířství a pokrývačstv

klempiřství, pokrývačství, krytina, střecha, okap, – Klempířství a pokrývačství Milan Nádeníček, klempířské, pokrývačské a výškové práce - opravy střech Náš hlavní cíl je spokojený zákazník a kvalita služeb, na které dáváme vysokou záruku. Půjčovna výškové techniky.

Klempířství, pokrývačství

klempířství, pokrývačství, Brno, oprava střechy – SIVAL Brno působí v oboru klempířství, pokrývačství a izolatérství v Brně a okolí. Zajistíme veškeré klempířské a pokrývačské práce, opravy a rekonstrukce střechy, izolace střech i dodávku střechy na klíč.Klempířská firma SIVAL Brno pro Vaši střechu.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.