+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovovýroba Poděbrady

Klíčová slova: Výpustné zátky, Převlečné matice, Šroubení, Průtok

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2012

Popis: Specializacemi našeho kovoobráběčství jsou kovovýroba a soustružnické práce pro automobily, kterou zajišťujeme především pro zákazníky z měst Poděbrady, Nymburk i dalších lokalit ČR.

Web: www.kovovojkovsky.cz

Další související informace

Pneumatické prvky, šroube

spojky, šroubení, válce, pneumatické prvky, ventil – Zabýváme se prodejem pneumatických prvků, fitinek, pneumatických spojek, šroubení, pneumatických válců, ventilů a jincýh prvků pro pneumatiku. Hadice, válce, polyurethanové, PU hadice, spojky plastové, rychloupínací šroubení kovové

Kotevní ttechnika

kotevní a nýtovací technika, nýty, matice, nářadí, – Společnost S.B. Comp. spol. s.r.o. se od začátku své působnosti zaměřuje a specializuje na prodej profesionální nýtovací a kotevní techniky. Jako výhradní distributor pro ČR zastupuje švýcarskou firmu Mungo.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 3.6210 sekund.