+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krby Molčan - krb - kamna

Klíčová slova: krby, kamna, krbové vložky, krb

E-mail: webkrby@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Zabýváme se stavbou teplovzdušných a teplovodních krbů, kachlových kamen a sporáků navrhovaných individuálně na zakázku podle konkrétních požadavků a možností zákazníka. Stavby jsou realizovány odborně vyškolenými pracovníky po celé České republice s ohledem na nejnovější poznatky a technologie v oboru.

Web: www.krb-kamna.cz

Další související informace

Kachlová kamna

kachlová, kamna – Již 10 let se zabýváme stavbou kachlových kamen. Kachlová kamna jsou ve třech variantách: s biotopeništěm, s kamnovou vložkou a s výměníkem. Na naší vzorkové prodejně naleznete plně funkční kachlová kamna.

Krbová kamna

krbová , kamna – Chcete uspořit velké množství peněz za stále se zvedající ceny paliv? Krbová kamna jsou zde pro Vás. Krbová kamna jsou unikátní doplněk Vašeho domova. Máme pro Vás nachystaný velký výběr krbových kamen.

Bolek kamnářství

krby, teplovodní krby, teplovzdušné krby, akumulač – Jsme kamnářská firma ,která vznikla v roce 1995 a v rámci Moravskoslezského regionu nabízíme dodávku zboží společně se službami, což se pozitivně odrazí ve výsledné ceně v případě montáže v souvislosti s bytovou výstavbou (DPH 10%). Zajistíme Vám kompletní servis od návrhu až po realizaci krbů. V našem e-shopu nabízíme pouze ověřené produkty ,které opravdu fungují a je zajištěn servis náhradních dílů. Máte-li zájem o kompletní dodávku krbu, je vhodné se s námi spojit před vlastní realizací a projednat Vaše požadavky. V případě potřeby Vás náš technik navštíví přímo na místě realizace. Probere s vámi veškeré možnosti umístění krbu, výběr adekvátní krbové vložky a estetickou stránku krbu. V případě zájmu nahledněte na www.kamnarstvi.net .

Načítání trvalo 0.0756 sekund.