+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krby Molčan - krb - kamna

Klíčová slova: krby, kamna, krbové vložky, krb

E-mail: webkrby@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Zabýváme se stavbou teplovzdušných a teplovodních krbů, kachlových kamen a sporáků navrhovaných individuálně na zakázku podle konkrétních požadavků a možností zákazníka. Stavby jsou realizovány odborně vyškolenými pracovníky po celé České republice s ohledem na nejnovější poznatky a technologie v oboru.

Web: www.krb-kamna.cz

Další související informace

Kachlová kamna

kachlová, kamna – Již 10 let se zabýváme stavbou kachlových kamen. Kachlová kamna jsou ve třech variantách: s biotopeništěm, s kamnovou vložkou a s výměníkem. Na naší vzorkové prodejně naleznete plně funkční kachlová kamna.

Bolek kamnářství

krby, teplovodní krby, teplovzdušné krby, akumulač – Jsme kamnářská firma ,která vznikla v roce 1995 a v rámci Moravskoslezského regionu nabízíme dodávku zboží společně se službami, což se pozitivně odrazí ve výsledné ceně v případě montáže v souvislosti s bytovou výstavbou (DPH 10%). Zajistíme Vám kompletní servis od návrhu až po realizaci krbů. V našem e-shopu nabízíme pouze ověřené produkty ,které opravdu fungují a je zajištěn servis náhradních dílů. Máte-li zájem o kompletní dodávku krbu, je vhodné se s námi spojit před vlastní realizací a projednat Vaše požadavky. V případě potřeby Vás náš technik navštíví přímo na místě realizace. Probere s vámi veškeré možnosti umístění krbu, výběr adekvátní krbové vložky a estetickou stránku krbu. V případě zájmu nahledněte na www.kamnarstvi.net .

Načítání trvalo 0.0536 sekund.