+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KrbyNej

Klíčová slova: krb, krby, kamna, krbová vložka, krby kamna

E-mail: krbynej@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2011

Popis: Provedeme realizaci krbu dle Vašeho přání s ohledem na technické možnosti. Cílem naší firmy je dokonalá a profesionální práce při realizaci krbu ve Vašem domě či bytu. Vaše přání s naší profesionalitou je cesta k Vaší spokojenosti.

Web: www.krbynej.cz

Další související informace

Štukování Praha

stukovani, malovani – Štukování stěn (panelové byty, rodinné domy),lepení pestrukty, malování pokojů (kanceláří), malování škol a tělocvičen.Speciální techniky, malování batikou, vhodná zejména do luxusních interiérů a restaurací. Odvádíme opravdu precizní práci.

Postele

Postele s úložným prostorem, postele, postele – Postele s úložným prostorem, dřevěné rošty ( lamelové ) a zdravotní matrace. Postele s úložným prostorem, nábytek z masivu do ložnice. Postele ( dvojlůžka, jednolůžka ) jsme schopni vyrobit na míru pro potřeby zákazníka. Postele s úložným prostorem

Krbová kamna

krbová , kamna – Chcete uspořit velké množství peněz za stále se zvedající ceny paliv? Krbová kamna jsou zde pro Vás. Krbová kamna jsou unikátní doplněk Vašeho domova. Máme pro Vás nachystaný velký výběr krbových kamen.

Načítání trvalo 0.2201 sekund.