+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krejčovství Praha - JoFas

Klíčová slova: krejčovství, šití oděvů

E-mail: info@jofashion.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. z??? 2008

Popis: Krejčovství JoFashion Praha - šití a oprava oděvů. Dámské, pánské i dětské oděvy. Bytový textil. Zakázkové krejčovství Jitky Ochové. Šití dámských, pánských i dětských oděvů. Oprava oděvů. Bytový textil.

Web: www.krejcovstvipraha.cz

Další související informace

PÁNSKÝ A DÁM.KREJČOVSTVÍ

krejčovství,služby,opravy – LEVNĚ ,RYCHLE,I NA POČKÁNÍ,ŠITÍ A OPRAVY ODĚVŮ I KOŽENÝCH NA VŠECHNY POSTAVY,kalhoty,saka,šaty,sukně a jiné, NEJLEVNĚJŠÍ UŠITÍ PÁN A DÁM.ODĚVŮ V ML.BOLESLAVI, KREJČOVSTVÍ U SOUDU .OPRAVY I NA POČKÁNÍ-BEZ PŘIRÁŽKY,,PRODEJ LÁTEK,,TEL 728756573 STÁLÁ PROVOZOVNA,,,V JAKOUKOLIV DOBU,,VIGNEROVÁ VESELÁ 117 U MN.HRADIŠTĚ 728756573 http://www.krejcovstviusoudu.boleslav.info

Oděvy - krejčovství

krejčovství, šití, opravy, úpravy – Výroba oděvní konfekce. Šití vzorků. Zakázkové šití - pánské, dětské, dámské oděvy. Dále také LARP a historické kostýmy a operační roušky. Opravy a úpravy oděvů - expresní služby. Speciální zakázky. Tisk (prací symboly) ošetřovací etikety.

Výškové a hlubinné práce

Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou – Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, rizikové kácení stromů, čištění studní, nátěry konstrukcí, střech a fasád, montážní práce, mytí oken a plášťů budov, zednické práce, shoz sněhu, montáž hromosvodů.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.