+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kreslene portrety, obrazy

Klíčová slova: kresby, portréty, skice, podla fotografie

E-mail: peter.chovanec@mail.t-com.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2009

Popis: Kreslim portrety podla fotografie, rozne techniky, podla Vaseho zelania. Vhodne hlavne ako originalny a necakany darcek na najroznejsie udalosti a slavnostne prilezitosti. Vsetkymi technikami - od kresby po olejomalbu. Rozne formaty a motivy aj podla dohody.

Web: www.kresbyaobrazy.wbl.sk

Další související informace

DV Foto

fotografie cyklistiky, bike foto, MTB maratóny – Fotografie cyklistiky. MTB maratony, cyklokros, seriály XC. Možnost objednání fotografie, na které se najdete. Stránky obsahují stále se rozšiřující fotogalerii nejlepším pořízených snímků, vč. fotografií z Tour de France.

Jan Fečuš FOTOGRAF

Jan Fečuš fotograf fotografie krajina fotogalerie – Fotograf Jan Fečuš,vítejte na mých stránkách věnovaných zejména fotografiím z mých cest po České republice ale i zahraničí. V mé fotogalerii naleznete mnoho zajímavých fotografií, pokud Vás nějaká zaujme, neváhejte mne kontaktovat, s pozdravem Jan Fečuš.

Profesionální fotografie

Profesionální fotografie – Ohromte hosty překrásnými fotografiemi Vašeho hotelu, apartmánu nebo restaurace. Každý den si fotografie Vašeho hotelu prohlíží stovky lidí. Nenechte je odejít jinám kvůli nekvalitním nebo starým fotografiím.

Načítání trvalo 0.0634 sekund.