+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyňská dvířka

Klíčová slova: kuchyňská dvířka

E-mail: ales.ingr5@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2009

Popis: Drewpol vyrábí kvalitní masivní nábytková dvířka a kuchyňská dvířka té nejvyšší kvality. Drewpol je výroba s tradicí 17 let, dodává do 12 států Evropy a je držitelem certifikátu kvality ISO9001:2000. Dveře a masivní dvířka Drewpol je správná volba.

Web: www.drewpol.cz

Další související informace

Dvířka k udírně

Dvířka k udírně – Dvířka k udírně . Dodáváme litinové rošty a pláty. Náhradní díly z litiny na kamna a kotle Dakon, H - 418, petra, U-25, ploché rošty, kulaté rošty, roštnice a litinová dvířka dírnová, sporáková, přikládací, popelníková.

Čisté dřevo

kuchyňská prkénka, dárkové předměty, dárek, dřevěn – Nabízíme dřevěné výrobky, u kterých zaručujeme, že nebyly chemicky ošetřeny. Naše prkénka jsou vždy z jednoho kusu dřeva, takže odpadá lepení a proto se nemůže stát, že se vám prkénko po několika týdnech používání zkroutí nebo rozpadne. Naše prkénka jsou odolná a přesto šetrná k nožům. Vyzkoušejte si je a garantuji vám že si příště koupíte prkénko zase u nás. I náš další sortiment vybíráme pečlivě a chceme ho trvale rozšiřovat. Budeme rádi když nám projevíte svoji důvěru a dáte nám tak šanci ukázat, že vám chceme nabídnout a dodat skvělé produkty se skvělým servisem. Napište nám, co byste si přáli najít v naší nabídce, co se vám líbí nebo naopak s čím nejste spokojeni.

Načítání trvalo 0.0530 sekund.