+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KvalitneOkna.sk - Najkval

Klíčová slova: plastové okná, okná, okno, geneo okna, geneo, troj

E-mail: katalog@kvalitneokna.sk

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervence 2011

Popis: Plastové okná navrhneme, vyrobíme a namontujeme, vaše staré okná demontujeme. Dovoz je zdarma., Montáž, demontáž, murárske práce... plastové okná, okná, okno, geneo okna, geneo, trojsklo, 6 komorove okna, kvalitne okna, kvalitne plastove okna, montaz, demontaz, odvoz okien, murarske prace, sietky, rolety

Web: www.kvalitneokna.sk

Další související informace

Vladimír Bošek

žaluzie, rolety, markýzy, okna, garážová vrata, – Nabízíme výrobu a prodej kvalitních žaluzií, rolet a markýz. Dále prodáváme okna a garážová vrata včetně těsnění oken a polstrování. Naše firma byla založena v roce 1992, kdy hlavní náplní byla montáž stínící techniky. V roce 1997 jsme přešli na vlastní výrobu. V současné době mají naši zákazníci na výběr kromě mnoha druhů žaluzií také sítě proti hmyzu, lamelové dveře, těsnění, polstrování dveří, látkové rolety, záclonové tyče a spoustu jiných bytových doplňků. Nyní máme 20 zaměstnanců a své výrobky rozvážíme 70 firmám po celé republice. V našem regionu montujeme také rolety a garážová vrata.

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce bytů – Rekonstrukce bytů Praha – rekonstrukce bytu, koupelny i kuchyně. Provádíme kompletní rekonstrukce panelových bytů, vyzdívání bytových jader na klíč a instalatérské, elektrikářské i malířské práce.

Výrobce arabského chleba

chleb, arabsky chleb, Pekárna Hadrous – Domácí arabský chléb - Pekárna Hadrous. Kapacita naši pekárny je 8000 balení arabského chleba denně. Naše výrobky neobsahují emulgátory a další chuťové nebo chemické přísady. Vybíráme první jakost mouky. Tmavé pečivo je vyrobeno z 100% grahamové mouky.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.