+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

květiny Levante

Klíčová slova: svatební kytice, svatební květiny, svatba,výzdoba

E-mail: info@kvetiny-levante.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2014

Popis: Nabízím kompletní svatební květinový servis: svatební kytice pro nevěstu a svatebčany, dekorace na auto, výzdoba obřadních prostor a restaurace, instalace a doprava květin. Dále nabízíme vazbu kytic a aranžmá, sezonní dekorace, výzdoba interierů, smuteční vazba. Pujčujeme svatební dekorace.

Web: www.kvetiny-levante.cz

Další související informace

Střechy na klíč

Střechy na klíč, zateplení střechy,střešní krytiny – Střechy na klíč, zateplení střechy, pokládka střešní krytiny. Zateplení šikmých střech ( důmyslně tvarované dílce, opatřené kanálky a žlábky, které po vyskládání na střešní latě vytvoří spolehlivou celoplošnou těsnou pojistnou hydro-izolaci. ).

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce bytů – Rekonstrukce bytů Praha – rekonstrukce bytu, koupelny i kuchyně. Provádíme kompletní rekonstrukce panelových bytů, vyzdívání bytových jader na klíč a instalatérské, elektrikářské i malířské práce.

Kapela POHODA

hudba, svatba, plesy, kapela, svatební, hudební – Hudební skupina POHODA - živá hudba na svatbu, firemní večírek nebo rodinnou oslavu. Kapela na plesy. Hudba k tanci a poslechu pro všechny generace. 100% nasazení, profesionalita a spolehlivost, široký repertoár – pobavíme všechny účastníky Vaší akce, 20 let zkušeností – svatby, plesy, firemní akce, rodinné oslavy. Profesionální ozvučení.

Načítání trvalo 0.1846 sekund.