+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

květiny Levante

Klíčová slova: svatební kytice, svatební květiny, svatba,výzdoba

E-mail: info@kvetiny-levante.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2014

Popis: Nabízím kompletní svatební květinový servis: svatební kytice pro nevěstu a svatebčany, dekorace na auto, výzdoba obřadních prostor a restaurace, instalace a doprava květin. Dále nabízíme vazbu kytic a aranžmá, sezonní dekorace, výzdoba interierů, smuteční vazba. Pujčujeme svatební dekorace.

Web: www.kvetiny-levante.cz

Další související informace

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Postele

Postele s úložným prostorem, postele, postele – Postele s úložným prostorem, dřevěné rošty ( lamelové ) a zdravotní matrace. Postele s úložným prostorem, nábytek z masivu do ložnice. Postele ( dvojlůžka, jednolůžka ) jsme schopni vyrobit na míru pro potřeby zákazníka. Postele s úložným prostorem

KK Střechy

střechy, pokrývačství, klempířství, tesařství – Naše firma Vám kvalitně a s dobrou zárukou poskytne veškeré práce z oblasti stavebních, klempířských, pokrývačských nebo tesařských prací. Samozřejmostí jsou i drobné práce k údržbě střech, nebo např. olemování komínů, okapové systémy, voděodolné nátěry a řada dalších prací dle Vašich potřeb a požadavků.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.