+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

květiny Levante

Klíčová slova: svatební kytice, svatební květiny, svatba,výzdoba

E-mail: info@kvetiny-levante.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2014

Popis: Nabízím kompletní svatební květinový servis: svatební kytice pro nevěstu a svatebčany, dekorace na auto, výzdoba obřadních prostor a restaurace, instalace a doprava květin. Dále nabízíme vazbu kytic a aranžmá, sezonní dekorace, výzdoba interierů, smuteční vazba. Pujčujeme svatební dekorace.

Web: www.kvetiny-levante.cz

Další související informace

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce bytů – Rekonstrukce bytů Praha – rekonstrukce bytu, koupelny i kuchyně. Provádíme kompletní rekonstrukce panelových bytů, vyzdívání bytových jader na klíč a instalatérské, elektrikářské i malířské práce.

Podlahové krytiny

podlahové krytiny – Hlavní zaměření je pokládka, údržba a renovace všech typů podlah a podlahových povrchů. V oboru podlahové krytiny zajistíme i odborné poradenství. Působíme po celém území České republiky a máme mnoho spokojených zákazníků po celém území naší republiky.

KK Střechy

střechy, pokrývačství, klempířství, tesařství – Naše firma Vám kvalitně a s dobrou zárukou poskytne veškeré práce z oblasti stavebních, klempířských, pokrývačských nebo tesařských prací. Samozřejmostí jsou i drobné práce k údržbě střech, nebo např. olemování komínů, okapové systémy, voděodolné nátěry a řada dalších prací dle Vašich potřeb a požadavků.

Načítání trvalo 0.1606 sekund.