+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lackfolie.cz

Klíčová slova: napínané stropní podhledy, bezešvé, napínané,

E-mail: lackfolie@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2009

Popis: Napínané stropní podhledy za cenu 850 Kč za metr čtverečný Vám může nabídnout jenom Lackfolie s.r.o.! Nabízíme Vám nejen nejnižší cenu napínaných podhledů, které jsou nejkvalitnější v celé Evropě, ale jsme připraveni realizovat zakázku v nejkratší možné lhůtě: montáž podhledu 1 den. Pozvěte si zaměřovače zadarmo! Žádné dodatečné úhrady! Nabízíme výrobu a montáž napínaných podhledů za velmi nízké cenu, zpracování individuálních designérských návrhů, design osvětlení podhledu a re-montáž závěsných stropů. Máme nejnižší cenu za metr čtverečný v České republice. Je to díky vlastní výrobě napínaných stropních podhledů na vlastním zařízení v Karlových Varech. Na trhu napínaných stropních podhledů jsme už 4 roky a můžeme s jistotou potvrdit nejvyšší kvalitu podhledů a služeb. Podrobnosti o napínaných stropních podhledech a ohlasy našich klientů můžete najít na našich stránkách.

Web: lackfolie.cz/

Další související informace

CZP stropy,s.r.o.

stropní panely, keramické stropní panely, komíny – Vyrábíme, projektujeme a prodáváme keramické stropní panely systému CZ-JW, jež jsou určeny pro bytovou a průmyslovou výstavbu. Stropní panely se vyrábějí na míru dle projektu. Součástí výroby stropů jsou i komínové systémy, průvlaky, balkony, konzoly a panely atypických tvarů.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Svítidla Lirio

stropní svítidla, koupelnová svítidla, svítidla li – Představte si Váš domov, trávíte zde celý svůj život. Pojďte si ho udělat veselejší, s naším osvětlením, které je za bezkonkurenční ceny. Svítidla Lirio, která nabízíme jsou podle nejnovějších designů.

Načítání trvalo 0.0670 sekund.