+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lackfolie.cz

Klíčová slova: napínané stropní podhledy, bezešvé, napínané,

E-mail: lackfolie@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2009

Popis: Napínané stropní podhledy za cenu 850 Kč za metr čtverečný Vám může nabídnout jenom Lackfolie s.r.o.! Nabízíme Vám nejen nejnižší cenu napínaných podhledů, které jsou nejkvalitnější v celé Evropě, ale jsme připraveni realizovat zakázku v nejkratší možné lhůtě: montáž podhledu 1 den. Pozvěte si zaměřovače zadarmo! Žádné dodatečné úhrady! Nabízíme výrobu a montáž napínaných podhledů za velmi nízké cenu, zpracování individuálních designérských návrhů, design osvětlení podhledu a re-montáž závěsných stropů. Máme nejnižší cenu za metr čtverečný v České republice. Je to díky vlastní výrobě napínaných stropních podhledů na vlastním zařízení v Karlových Varech. Na trhu napínaných stropních podhledů jsme už 4 roky a můžeme s jistotou potvrdit nejvyšší kvalitu podhledů a služeb. Podrobnosti o napínaných stropních podhledech a ohlasy našich klientů můžete najít na našich stránkách.

Web: lackfolie.cz/

Další související informace

Bernizet s.r.o.

Napínané stropy,napínané podhledy,stropy PVC. – Bernizet, s.r.o. poskytuje dodání a montáž napínaných stropů na klíč. Každý strop má svůj neopakovatelný vzhled. Firma BERNIZET dodává a montuje tuto patentovanou technologii napínaných stropy v ČR .Nabízíme individuální řešení interiérů, dodání a montáž napínaných stropních podhledů . Jednou z hlavních výhod těchto podhledů je jejich rychlá montáž. Montáž podhledu nezabere hodně času. Dalším přitažlivou skutečností je žádný stavební odpad a nutnost stěhovat nábytek. Napínané pohledy se snadno montují a v případě potřeby demontují. Nevyžadují zvláštní péči. Plátno podhledu nepropouští vodu a nekoroduje, jelikož podhledy mají výbornou chemickou odolnost. Podhledy jsou ohnivzdorné a naprosto bezpečné. Neuvolňují škodlivé látky, alergeny, nemají zápach - absolutně ekologické. Existuje více než 200 vzorů barev rozmanitost povrchových úprav napínaných podhledů. Můžete dát přednost podhledu se zrcadlovým efektem nebo se zobrazením látky. Možná budete chtít vidět nad hlavou hvězdné nebe, podobu přírodního kamene, kovu nebo dřeva. A co když je vaším snem udělat sametový podhled nebo podhled imitující jinou látku. Fešně vypadá napínaný podhled s efektem benátského štuku nebo zlatého těsnění. Moderní technologie umožňují zvolit nejen požadovanou barvu, ale i zajímavé varianty tvaru podhledu. Využívaje napínané podhledy můžete vytvořit složité podhlední konstrukce. Stylově a bohatě vypadají víceúrovňové podhledy, klenby, stanové střechy, oblouky a jiné. Veškeré naše produkty jsou garantovány atesty a certifikáty. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a spokojenost zákazníků, která je nás velkou odměnou.

Napínané stropy , napínan

napínané stropy, napínané podhledy, – Společnost Euroceiling, s.r.o. vyrábí a provádí montáž napínaných stropů a stropních podhledů, také provádí odhlučnění zdí, zabývá se designem interiérů a exteriérů. Vyrábíme a provádíme montáž napínaných stropů a stropních podhledů, provádíme odhlučnění zdí.

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Načítání trvalo 0.0937 sekund.