+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lehké střešní krytiny a o

Klíčová slova: Jízdárna, lehká střešní krytina, hala, okapový

E-mail: tom.kopecny@borga.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2010

Popis: Lehké střešní krytiny a ocelové haly BORGA BORGA je výrobcem ocelových hal na míru a dodavatelem kompletních lehkých střech. OCELOVÉ MONTOVANÉ HALY - sklady,zemědělské a průmyslové haly a kancelářské prostory, Jízdárny, Ustájení koní. KOMPLETNÍ LEHKÉ STŘECHY - ELEGANT, trapézové plechy, rovinné lakované plechy, střešní okna , okapové systémy ,podstřešní folie , šrouby a další příslušenství.

Web: www.borga.cz

Další související informace

Střechy Kozdas

střechy, střešní krytiny, pokrývačství – Střechy Kozdas - poskytujeme montáž střech, dodávku střešních krytin a materiálů, navíc i služby v oboru pokrývačství, zednictví, tesařství, klempířství, stavební práce, to vše v okolí okresů Brno, Znojmo, Třebíč.

Strechy-vazniky.cz

střechy, střešní konstrukce, vazníky, krovy, konst – Zabýváme se návrhem, výrobou a montáží střešních konstrukcí. Nabízíme návrhy půdorysů a řezů nosné konstrukce, návrhy nosných konstrukcí, včetně statických výpočtů, a následnou výrobu vaznic, kleštin, sloupků a krovů. V oboru působíme již 15 let.

Střešní krytiny

krytiny, krytina, skládané střešní krytiny, beton – Výběr střešních krytin. Skládané střešní krytiny - betonová střešní krytina, pálená střešní krytina, plechová střešní krytina, vláknocementová střešní krytina, asfaltové šindele, bitumenové střešní krytiny a PVC desky. Falcované střešní krytiny. Střešní krytiny jsou dodávány po celé ČR.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.