+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lehké střešní krytiny a o

Klíčová slova: Jízdárna, lehká střešní krytina, hala, okapový

E-mail: tom.kopecny@borga.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2010

Popis: Lehké střešní krytiny a ocelové haly BORGA BORGA je výrobcem ocelových hal na míru a dodavatelem kompletních lehkých střech. OCELOVÉ MONTOVANÉ HALY - sklady,zemědělské a průmyslové haly a kancelářské prostory, Jízdárny, Ustájení koní. KOMPLETNÍ LEHKÉ STŘECHY - ELEGANT, trapézové plechy, rovinné lakované plechy, střešní okna , okapové systémy ,podstřešní folie , šrouby a další příslušenství.

Web: www.borga.cz

Další související informace

Střešní krytiny

střechy, střešní krytiny, tepelné izolace – Aaa střechy je eshop zabývající se prodejem střešní krytiny, střešních oken, klempířských strojů a nářadí. V našem sortimentu si vyberete nejenom krytiny, tašky, okna nebo tepelnou izolace, ale také nářadí a klempířské stroje.

strechyjaz

střechy, střešní krytina, klempířské práce, tesařs – Střechy JaZ - střecha na klíč. Provádíme kompletní realizaci šikmých střech nebo plochých střech, včetně všech potřebných prací. Zajistíme tesařské, klempířské, izolatérské či pokrývačské práce.

Střešní fólie

Střešní fólie, podstřešní, membrána, PVC,.. – Výběr střešních fólií. Střešní folie pro větrané střechy. Střešní difúzní fólie a membrány. Kontaktní střešní fólie na bednění. Parotěsné střešní folie - parozábrany. Tepené reflexní parotěsné izolace. PVC střešní folie - fólie pro ploché střechy. Střešní fólie jsou dodávány po celé ČR.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.