+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lehké střešní krytiny a o

Klíčová slova: Jízdárna, lehká střešní krytina, hala, okapový

E-mail: tom.kopecny@borga.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2010

Popis: Lehké střešní krytiny a ocelové haly BORGA BORGA je výrobcem ocelových hal na míru a dodavatelem kompletních lehkých střech. OCELOVÉ MONTOVANÉ HALY - sklady,zemědělské a průmyslové haly a kancelářské prostory, Jízdárny, Ustájení koní. KOMPLETNÍ LEHKÉ STŘECHY - ELEGANT, trapézové plechy, rovinné lakované plechy, střešní okna , okapové systémy ,podstřešní folie , šrouby a další příslušenství.

Web: www.borga.cz

Další související informace

Pila a střechy František

, Střechy, Stavební řezivo, Střešní krytina, Lišty – Pila a střechy František Zubr, pila nabízí dřevo práce a dřevo prodej a v nabídce najdete lišty, palubky, plotovky, prkna, trámy, hranoly, latě, stavební řezivo, truhlářské řezivo a další. Střechy Zubr pro Vás zajistí kompletní střešní práce.

Nosič kol Thule ProRide

nosič kol. střešní nosič kol, thule, thule proride – Špičkové nosiče kol Thule PRORIDE patří mezi nejkvalitnější nosiče kol, které můžete nalézt na trhu. Tyto nosiče kol jsou produktem švédské firmy, která si zakládá především na kvalitě, dobře zpracovaných materiálů a absolutního uspokojení potřeb a požadavků svých zákazníků.

Načítání trvalo 0.0721 sekund.