+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LEPKA DESIGN

Klíčová slova: UV malby, obrazy, UV obrazy, výzdoba bowlingu,

E-mail: studio@lepka.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2014

Popis: Provádíme ručně malované obrazy technikou airbrush, kterou kombinujeme i s jinými malířskými technikami. Obrazy se vytvářejí buďto přímo na zdi interiéru nebo se vytvoří na speciální textilní plátno v ateliéru a poté se obraz vypne do rámu v určeném prostoru. Velice efektní jsou malby, u kterých se používají UV barvy. Malby pak reagují na UV světla a docílí se tak velice zajímavých efektů. UV malby se nejčastěji provádějí v prostorách diskoték, nočních klubů, kasín apod. Již řadu let řešíme design stěn v bowlingových centrech. Na základě požadavku investora vytvoříme simulaci prostoru a navrhneme originální styl pro danou bowlingovou hernu. Vyrábíme dělící stěny - maskingová čela, tapety nebo zdobíme stěny ruční malbou. Nejefektnější je malování technikou airbrush, u které využíváme barvy reagující na UV světlo. Vyberte si z našeho vzorníku tapet nebo maskingů, nebo si od nás nechejte zpracovat návrh pro originální ruční malbu. Váš interiér bude mnohem atraktivnější a jistě se tak zvýší návštěvnost Vašeho podniku. Pro lepší představu o architektonickém řešení interiéru jsme schopni vytvořit 3D vizualizaci, která umožňuje virtuálně prohlédnout si daný interiér ještě před započetím stavby. Interiér umíme navrhnout s designem stěn, podlah a stropů. Umístíme Vám do něj také nábytek, osvětlení a různé interiérové doplňky. To vše Vám vyřešíme a pošleme formou fotorealistických snímků z různých úhlů pohledů. Pro náročnější klienty zpracujeme i animaci formou video sekvencí, které věrně zachytí průlet řešeným interiérem.

Web: www.lepka.cz/

Další související informace

Donna Glamour Nails Shop

kosmetika, krása, eshop, UV gel, nail art, nehty, – Nabízíme profesionální přípravky s vysokou kvalitou, do nehtových studií. Naše výrobky ocení ne jen nehtová designérka ale i moderní žena, která si z pohodlí domova vybere z velké škály zboží za velmi nízké ceny!

Obrazy do bytu

moderní obrazy, obrazy, vícedílné obrazy – Zkrášlete si Vaši domácnost novými moderními obrazy! Moderní vícedílné obrazy slouží jako výborný bytový doplněk. Vylepšete si vaši domácnost výbornými bytovými doplňky, kterými jsou moderní a hezké obrazy!

Rumen Gospodinov Fine Art

portréty, obrazy, malby, malování na zeď, sochy – MgA. Rumen Gospodinov, malíř, grafik a sochař. Provádím výtvarné práce včetně návrhů: malování na zeď, portréty, akty, obrazy, malby, modelování. Příprava studentů na střední a vysoké umělecké školy. Soukromé výtvarné kurzy pro děti a dospělé.

Načítání trvalo 3.8777 sekund.