+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LEPKA DESIGN

Klíčová slova: UV malby, obrazy, UV obrazy, výzdoba bowlingu,

E-mail: studio@lepka.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2014

Popis: Provádíme ručně malované obrazy technikou airbrush, kterou kombinujeme i s jinými malířskými technikami. Obrazy se vytvářejí buďto přímo na zdi interiéru nebo se vytvoří na speciální textilní plátno v ateliéru a poté se obraz vypne do rámu v určeném prostoru. Velice efektní jsou malby, u kterých se používají UV barvy. Malby pak reagují na UV světla a docílí se tak velice zajímavých efektů. UV malby se nejčastěji provádějí v prostorách diskoték, nočních klubů, kasín apod. Již řadu let řešíme design stěn v bowlingových centrech. Na základě požadavku investora vytvoříme simulaci prostoru a navrhneme originální styl pro danou bowlingovou hernu. Vyrábíme dělící stěny - maskingová čela, tapety nebo zdobíme stěny ruční malbou. Nejefektnější je malování technikou airbrush, u které využíváme barvy reagující na UV světlo. Vyberte si z našeho vzorníku tapet nebo maskingů, nebo si od nás nechejte zpracovat návrh pro originální ruční malbu. Váš interiér bude mnohem atraktivnější a jistě se tak zvýší návštěvnost Vašeho podniku. Pro lepší představu o architektonickém řešení interiéru jsme schopni vytvořit 3D vizualizaci, která umožňuje virtuálně prohlédnout si daný interiér ještě před započetím stavby. Interiér umíme navrhnout s designem stěn, podlah a stropů. Umístíme Vám do něj také nábytek, osvětlení a různé interiérové doplňky. To vše Vám vyřešíme a pošleme formou fotorealistických snímků z různých úhlů pohledů. Pro náročnější klienty zpracujeme i animaci formou video sekvencí, které věrně zachytí průlet řešeným interiérem.

Web: www.lepka.cz/

Další související informace

Obrazová galerie Mainart

Malba, obrazy, galerie, kresba, obrázky, kresby, – Interntová obrazová galerie, kde najete nejen obrazy moderní a abstraktní, ale i klasikou malbu, krajinomalbu, zátiší, kresby portrétů. Použity jsou různé techniky jako akryl, olej nebo i kresba tužkou.

Gélové nechty

sada na gélové nechty, uv gély, gilotína, štetec, – Kompletné sady na gélové nechty a široký sortiment materiálu pre modeláž gélových nechtov. To všetko skladom, pripravené pre expedíciu do 24 hodín od prijatia objednávky. Nakupujte u profesionálov! Staňte sa aj vy ďalším našim spokojným zákazníkom.

Načítání trvalo 0.0542 sekund.