+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letecké fotografie

Klíčová slova: letecké fotografie, ptačí perspektiva

E-mail: mensuro-aero@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2011

Popis: Vytváříme letecké fotografie a videozáznamy pomocí osmirotorového Mikrokoptera, tzv. Octokoptera. Ten na své palubě nese digitální fotoaparát nebo videokameru. Díky špičkové technice jsou pořízené fotografie a videozáznamy v profesionální kvalitě.

Web: www.mensuro-aero.cz

Další související informace

Fotograf - Connor Photos

fotograf, Reportážní fotograf, fotografie, foto – Nabídka služeb fotografa Hany Connor se zaměřuje především na reportážní fotografii. Formou dokumentu zachycuje netradiční okamžiky ze života lidí po celém světě. Zároveň se věnuje focení kulturních a společenských akcí, reklamní fotografii a focení svateb.

FOCENÍ - vyfotimevse.cz

Fotky, fotografie, focení, fotografování – Fotografické práce - Praha a okolí - fotíme oslavy, firemní akce, plesy, apod., svatby, koncerty a festivaly, sportovní utkání, reportážní fotografování, osoby v exteriéru (Vaše zvířecí miláčky) budovy, majetek, apod. + úprava vašich fotek

Svadobný fotograf

svadobný fotograf, svadba, svadobné fotografie, fo – Svadobný fotograf na vašu svadbu. Profesionálne a kreatívne fotografovanie. Svadobná fotokniha, predsvadobné fotografovanie, svadobné slideshow. Svadobná fotografia plná zábavy. Fotokniha Štandard, Priemium a Exklusiv.

Načítání trvalo 2.5484 sekund.