+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letecké fotografie

Klíčová slova: letecké fotografie, ptačí perspektiva

E-mail: mensuro-aero@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2011

Popis: Vytváříme letecké fotografie a videozáznamy pomocí osmirotorového Mikrokoptera, tzv. Octokoptera. Ten na své palubě nese digitální fotoaparát nebo videokameru. Díky špičkové technice jsou pořízené fotografie a videozáznamy v profesionální kvalitě.

Web: www.mensuro-aero.cz

Další související informace

UMĚLECKÝ SERVER

fotografie, virtuální, galerie, blog, umění – Umělecký server pro prezentaci vašich fotografií, výtvarných děl a blogů. Virtuální galerie, kulturní program, recenze, blog. Prezentujte svá díla na www.e-umeni.cz a podělte se s ostatními umělci o své výtvory na internetu.

Fotogalerie

Fotografie, fotky, elektronické pohlednice – Na stránkách naleznete fotografie přírody v různých ročních obdobích, květin, západů slunce, hub, hor, hmyzu a další fotky, které jsou rozděleny do kategorií. Jednotlivé fotografie je možné zasílat jako elektronické pohlednice.

Gelové nehty

gelové nehty, fotografie, zdobení – Gelové nehty jsou velmi oblíbené mezi hlavně mladými ženami, které je prostě milují. Podívejte se na informace, fotogalerii a další články o tom, jak udělat ty nejlepší gelové nehty. Mohou se dělat doma nebo v salónu.

Načítání trvalo 0.0969 sekund.