+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LPG přestavby

Klíčová slova: LPG přestavby, přestavby vozidel na LPG, LPG

E-mail: hlpropanp@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2011

Popis: LPG přestavby - přestavby vozidel na LPG, vývoj a výroba, montáž zařízení umožňujícího použití alternativního paliva LPG pro pohon motorových vozidel. Komponenty homologované značkové řady Lovtec a Magic dosahují velmi dobrých výsledků v podmínkách provozu na silničních komunikacích.

Web: lpg-prestavby.blgz.cz

Další související informace

LPG Praha

LPG Praha – LPG Praha: lpg servis, lpg opravy, auta na plyn. Přestavba a servis osobních aut na plyn. Lpg servis a montáž za nízké ceny, je prováděna vždy s co nejmenším zásahem do vozidla tak, aby byla zachována jeho vizuální stránka. Přestavba auta na plyn v žádném případě neohrozí vaši bezpečnost při jízdě

Fedor Auto s.r.o.

LPG přestavby, CNG, Ethanol E-85, BOSCH servis – Firma Fedor Auto s.r.o. nabízí přestavby motorových vozidel na LPG,CNG i Ethanol E-85, diagnostiku, značkový BOSCH servis, internetový prodej náhradních dílů a mnohé další služby. Firma působí již od roku 1994.

Přestavby LPG

lpg přestavby, montáž lpg, autodiagnostika, autokl – Jsme firma zabývající se montáží LPG sad značky Tartariny a NG car do osobních vozidel. Máme také více jak 15letou praxi v oboru autoklempířských prací, servisu vozidel a autodiagnostiky. Dále provádíme certifikované montáže tažných zařízení do vozidel všech typů a zabýváme se dovozem vozidel ze zahraničí (nejčastěji Německa). Plně vybavená firma a kancelář je u nás samozřejmostí. Naší snahou je uspokojit přání zákazníka. Naší hlavní prioritou je kvalitně provedená práce a spokojený zákazník.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.