+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LPG přestavby

Klíčová slova: LPG přestavby, přestavby vozidel na LPG, LPG

E-mail: hlpropanp@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2011

Popis: LPG přestavby - přestavby vozidel na LPG, vývoj a výroba, montáž zařízení umožňujícího použití alternativního paliva LPG pro pohon motorových vozidel. Komponenty homologované značkové řady Lovtec a Magic dosahují velmi dobrých výsledků v podmínkách provozu na silničních komunikacích.

Web: lpg-prestavby.blgz.cz

Další související informace

Přestavba vozů na LPG

Přestavba na LPG, plyn, montáž LPG pohonu. – Přestavba automobilů na LPG pohon. Naše firma Allco Trade Plus, s.r.o. provádí montáže jen velmi kvalitních plynových zařízení a nabízí rychlý a kvalitní servis prováděný jen speciálně kvalifikovanými zaměstnanci.

Přestavba auta na Lpg

lpg – Nabízíme svým zákazníkům přestavbu aut různých typů na alternativní pohon Lpg v Plzni a okolí. Poskytujeme také servis a revize Lpg pohonu. Pohon Lpg šetří nejen vaši kapsu, ale také životní prostředí.

Přestavby LPG

lpg přestavby, montáž lpg, autodiagnostika, autokl – Jsme firma zabývající se montáží LPG sad značky Tartariny a NG car do osobních vozidel. Máme také více jak 15letou praxi v oboru autoklempířských prací, servisu vozidel a autodiagnostiky. Dále provádíme certifikované montáže tažných zařízení do vozidel všech typů a zabýváme se dovozem vozidel ze zahraničí (nejčastěji Německa). Plně vybavená firma a kancelář je u nás samozřejmostí. Naší snahou je uspokojit přání zákazníka. Naší hlavní prioritou je kvalitně provedená práce a spokojený zákazník.

Načítání trvalo 3.5853 sekund.