+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malby nátěry

Klíčová slova: malíř pokojů Hradec králové, vymaluj byt

E-mail: info@malsten.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2011

Popis: Realizace malířských a natěračských prací, výmalby bytů, domů, firem a nebytových prostor. Nátěry fasád, atik, plochých sřech. Lepení vliesových tapet, zhotovení dekoračních povrchů.Pro malby i nátěry všeho druhu používáme kvalitní barvy podle konkrétních potřeb zákazníka.

Web: malsten.cz

Další související informace

Hotel U Královny Elišky

hotel Hradec Králové, hotel v hradci králové – Hotel U královny Elišky Hradec Králové poskytuje ubytování turistické a obchodní klientele, rodinám s dětmi a menším skupinám. Hotel rodinného typu s restaurací a wellness centrem je ideálním místem pro odpočinek.

Akce v Hradci Králové

Kalendář akcí Hradec Králové, kultura – Jste fanouškem do divadla, kina nebo muziky? Rádi nakupujete či naopak trávíte čas v přírodě rozjímáním? Kultura v Hradci Králové žije a stejně tak je tomu s obchodem a službami. Sledujte náš kalendář akcí, katalog firem či tipy na výlety v okolí Hradce Králové a mějte o všem přehled. S námi Vám žádná akce v Hradci Králové neunikne, tak neváhejte navštívit nejlepší kulturně informační web. Žijte s námi – kalendář akcí Hradec Králové Vám pomůže nic nezmeškat!

Načítání trvalo 0.0587 sekund.