+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malíř bytů Nová Paka

Klíčová slova: malíř, nová paka, jičín, lázně bělohrad

E-mail: vanas4@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2007

Popis: Malířské a natěračské práce, úpravy interiérů, dokončovací práce ve stavebnictví, celková rekonstrukce interiérů pro náročné uživatele.

Web: www.pomocnici.com/

Další související informace

Střechy Malý - Nová Paka

střecha, sádtrokarton, Nová Paka, tesař, pokrývač – Střechy na klíč, rekonstrukce a montáž nových střech. tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáž sádrokartonů půdní vestavby, pokládka zámkové dlažby. Zdarma pro Vás uděláme rozpočet na Vaši stavbu.

Postele

Postele s úložným prostorem, postele, postele – Postele s úložným prostorem, dřevěné rošty ( lamelové ) a zdravotní matrace. Postele s úložným prostorem, nábytek z masivu do ložnice. Postele ( dvojlůžka, jednolůžka ) jsme schopni vyrobit na míru pro potřeby zákazníka. Postele s úložným prostorem

Elektroinstalace a staveb

elektroinstalace, revize, EZS, interiérové práce – Naše firma provádí elektroinstalace, revize, elektrické zabezpečovací systémy, interiérové práce, stavební řemesla a ve svém oboru působí od roku 1991. Během svého vývoje se naše firma zaměřila na komplexní poskytování služeb v oboru elektro a ostatních stavebních řemesel s působností po celé České republice.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.