+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

malíř,natěrači

Klíčová slova: malíři,natěrači

E-mail: maliri.nat@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2009

Popis: Provádíme veškeré malířské a natěračské práce. Malování bytů, nebytových prostor různé nástřiky, dekorativní malby, Gotele, Zeminy a jiné dekorativní malby. Nátěry dveří, zárubní fládrováni a další natěračské práce, úklid po malování zdarma.

Web: www.maliri-nateraci.net

Další související informace

Malíři a lakýrníci

malíři, lakýrníci, malování, lakování, primalex – Provádíme malířské a lakýrnické práce včetně speciálních technik, jako antická zemina, benátský štuk. Dále provádíme protipožární nátěry, antistatické a antiskluzové nátěry. Profesionální práce za příznivé ceny. Pražský partner s.r.o.

Kompresory Schneider

Kompresory Schneider, kompresor Schneider – Kompresory Schneider, zařízení na úpravu stlačeného vzduchu a pneumatické nářadí, zařízení pro autoservisy, pneuservisy, lakovny, klempírny. Tlaková vzduchotechnika a kompresory Schneider ( autorizovaný prodejce, servis kompresoru ). Kompresory Schneider, pístové a šroubové kompresory.

Nátěry na dřevo

nátěry na dřevo,nátěry dřeva,natěrači – Nátěry na dřevo - informace o typech nátěrů na dřevo a jejich přednostech. Jak volit nátěry na dřevo, jak si připravit povrch, jaké vlastnosti jednotlivé nátěry mají. Užitečné tipy a triky k nátěrům dřeva.

Načítání trvalo 0.1536 sekund.