+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malířeství Pavel Schmidt

Klíčová slova: malíř pokojů,malířství,malíř pokojů plzeň

E-mail: schmidt.pav@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2009

Popis: Naší základní filozofií je uspokojování potřeb a požadavků našich zákazníků v oboru malířství a to v nejvyšší možné kvalitě. Vaše stěna či jiný povrch u nás dostane tu nejlepší péči. Dbáme na důsledné dodržení aplikačních postupů, které jsou doporučené výrobcem. Tato péče v sobě ovšem nese i požadavek na dostatečný časový prostor pro realizaci zakázky tak aby mohla být kvalitně odvedena kompletní zakázka. Celý průběh poskytnuté komplexní či částečné služby je analizován a veškeré získané zkušenosti jsou z největší pečlivosti zpracovávány a využity k dalšímu zdokonalování a zlepšování poskytovaných služeb. Skladbu našich zakázek tvoří zejména byty občanů, obchody, kanceláře, restaurace, úřady, školy, hotely, prostory firem a jiné instituce.

Web: www.vymalovatbyt.cz

Další související informace

Střechy na klíč

Střechy na klíč, zateplení střechy,střešní krytiny – Střechy na klíč, zateplení střechy, pokládka střešní krytiny. Zateplení šikmých střech ( důmyslně tvarované dílce, opatřené kanálky a žlábky, které po vyskládání na střešní latě vytvoří spolehlivou celoplošnou těsnou pojistnou hydro-izolaci. ).

Hodinový manžel - jihočes

hodinový manžel, řemeslník, služby do domu, Tábor, – Služby nejen pro Váš dům, zahradu, byt nebo kancelář. S námi ušetříte čas, peníze, ale i nervy. Pokud máte doma práci se kterou si nedokážete poradit nebo zkrátka nemáte čas se tím zabývat, využijte naše služby. Hodinový manžel je tu pro Vás.

Výškové a hlubinné práce

Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou – Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, rizikové kácení stromů, čištění studní, nátěry konstrukcí, střech a fasád, montážní práce, mytí oken a plášťů budov, zednické práce, shoz sněhu, montáž hromosvodů.

Načítání trvalo 0.1534 sekund.