+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malířeství Pavel Schmidt

Klíčová slova: malíř pokojů,malířství,malíř pokojů plzeň

E-mail: schmidt.pav@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2009

Popis: Naší základní filozofií je uspokojování potřeb a požadavků našich zákazníků v oboru malířství a to v nejvyšší možné kvalitě. Vaše stěna či jiný povrch u nás dostane tu nejlepší péči. Dbáme na důsledné dodržení aplikačních postupů, které jsou doporučené výrobcem. Tato péče v sobě ovšem nese i požadavek na dostatečný časový prostor pro realizaci zakázky tak aby mohla být kvalitně odvedena kompletní zakázka. Celý průběh poskytnuté komplexní či částečné služby je analizován a veškeré získané zkušenosti jsou z největší pečlivosti zpracovávány a využity k dalšímu zdokonalování a zlepšování poskytovaných služeb. Skladbu našich zakázek tvoří zejména byty občanů, obchody, kanceláře, restaurace, úřady, školy, hotely, prostory firem a jiné instituce.

Web: www.vymalovatbyt.cz

Další související informace

JM-Maliř Lakyrnik

Naterac,Malir,malirstvi,malir pokoju,Lakyrnik, – Jsme společnost poskytující služby v oblasti malířství natěračství Chcete-li zrekonstruovat byt nebo kancelář jste na správnem mistě.Provádíme 100% přikrytí , škrábání, vápenné nátěry, penetrační nátěry, stěrkování, stěn, stropů, akrylové, silikátové barvy, disperzní i omyvatelné lakýrnicke nátěry zárubní oken dveří, nátěry lingrust na schodišti včetně malování.

Včelařské potřeby a včelí

Včelařské potřeby, úly, 39x24, rámky, nástavky – Eshop Včelí obchod Vám nabízí kompletní sortiment včelařských potřeb, produktů a nástavkových včelích úlů. Maloobchod i velkoobchod se včelařskými potřebami. Jsme výrobcem široké škály nástavkových úlů rámkové míry 39x24.

Kompresory Schneider

Kompresory Schneider, kompresor Schneider – Kompresory Schneider, zařízení na úpravu stlačeného vzduchu a pneumatické nářadí, zařízení pro autoservisy, pneuservisy, lakovny, klempírny. Tlaková vzduchotechnika a kompresory Schneider ( autorizovaný prodejce, servis kompresoru ). Kompresory Schneider, pístové a šroubové kompresory.

Načítání trvalo 0.1710 sekund.