+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malíři a lakýrníci

Klíčová slova: malíři, lakýrníci, malování, lakování, primalex

E-mail: info@prazskypartner.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2008

Popis: Provádíme malířské a lakýrnické práce včetně speciálních technik, jako antická zemina, benátský štuk. Dále provádíme protipožární nátěry, antistatické a antiskluzové nátěry. Profesionální práce za příznivé ceny. Pražský partner s.r.o.

Web: www.prazskypartner.cz

Další související informace

Malování bytu

Malování bytu, malování bytů, malování – Činnost firmy je zaměřena na malování prázdných bytů na klíč. Malování bytů provádím od přípravných prací až po finální úklid. V případě zájmu dodavatelsky zajistíme: Podlahářské, instalatérské, sádrokartonářské, zednické práce Kompletní rekonstrukce bytů i nebytových prostor

Malování bytů Praha

malování bytů, malování pokojů, malíři, lakýrníci – Malíři a lakýrníci v Praze. Provádíme malby a nátěry všeho druhu. Malování pokojů bytů i průmyslových objektů. Pro malování dětských pokojů speciální barvy a nátěry. Oblast působení Praha. Volejte svoje malíře. Pražský partner s.r.o.

Malíři,natěrači,tapetáři

malíři,natěrači,tapetáři,stavební práce – Jsme firma, která se specializuje na malby, nátěry a nástřiky interiérů i exteriérů, a drobnými zednickými pracemi. V tomto oboru podnikáme velmi dlouhou dobu a proto Vám můžeme nabídnout široký a velice kvalitní sortiment služeb.

Načítání trvalo 0.4072 sekund.