+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

malíři natěrači sklenáři

Klíčová slova: malíři,natěrači,sklenáři,tapetování,lakování

E-mail: danimrich@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2011

Popis: Provádíme, malířské,natěračské a sklenářské práce.Tapetování a výrobu vitráží.Malujeme bytové i nebytové prostory,natíráme okna,dveře,střechy,fasády atd.provádíme sklenářské práce všeho druhu a vyrábíme vitráže a restaurujeme.

Web: www.maliricz.cz

Další související informace

Malíři-Malíři pokojů

Malíři, malíři pokojů – Malíři - Malíři pokojů Nabídka služeb pro Prahu, zakázky realizujeme na klíč Provádíme - Malířské a lakýrnícké práce, malování pokojů, bytů včetně přípravných prací Malování bytových, nebytových a skladových prostor Úklid po malování dohodou Lakýrnické práce - lakování oken, dveří, zárubní, radiátorů, ocelových konstrukcí aj. prvků

Ing. Lubomír Fuňák

interiér,3D vizualizace,malby,tapety,tapetování – Provádíme dekorační úpravy interiérů, antické zeminy, techniky oikos, návrhy a 3D vizualizace, malování bytů i nebytových prostor, lepení tapet, prodej tapet, lepení dekoračních lišt a rozet, lakýrnické práce.

Nátěry na dřevo

nátěry na dřevo,nátěry dřeva,natěrači – Nátěry na dřevo - informace o typech nátěrů na dřevo a jejich přednostech. Jak volit nátěry na dřevo, jak si připravit povrch, jaké vlastnosti jednotlivé nátěry mají. Užitečné tipy a triky k nátěrům dřeva.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.