+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malíři,natěrači,tapetáři

Klíčová slova: malíři,natěrači,tapetáři,stavební práce

E-mail: web@maliri-nateraci.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2009

Popis: Jsme firma, která se specializuje na malby, nátěry a nástřiky interiérů i exteriérů, a drobnými zednickými pracemi. V tomto oboru podnikáme velmi dlouhou dobu a proto Vám můžeme nabídnout široký a velice kvalitní sortiment služeb.

Web: www.maliri-nateraci.cz

Další související informace

malíř,natěrači

malíři,natěrači – Provádíme veškeré malířské a natěračské práce. Malování bytů, nebytových prostor různé nástřiky, dekorativní malby, Gotele, Zeminy a jiné dekorativní malby. Nátěry dveří, zárubní fládrováni a další natěračské práce, úklid po malování zdarma.

Malíři - Stupka

malíři – Jsme připraveni provést malířské a natěračské práce jakéhokoliv rozsahu od vymalování jednoho pokoje nebo natření jedněch vrat až po kompletní nátěry fasád a celých průmyslových hal a budov, včetně nátěrů kovových konstrukcí nebo hydroizolačních nátěrů betonových nádrží čistíren odpadních vod nebo nádrží na pitnou vodu.

Gravoexpress s.r.o.

gravírování, nejrychlejší rytectví, laserem – V rytectví máme bohaté zkušenosti a velké množství spokojených zákazníků. Vyrábíme firemní štíty, oděvní jmenovky, plakety, informační systémy, frézované písmo, pečetidla a samolepicí reklamu. Rychlé termíny jsou u nás samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.2145 sekund.