+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malíři Olomouc

Klíčová slova: malíři Olomouc

E-mail: web@maliri-olomouc.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: Malíři Olomouc jsou profesionálové každým coulem. Malíři Olomouc spolehlivě a kvalitně – motto, které nás charakterizuje. Po dokončené práci provedeme úklidové práce. Firmám i domácnostem nabízíme pravidelné úklidové služby a máme pro Vás připraveny slevové balíčky.

Web: www.maliri-olomouc.cz

Další související informace

Malování pokojů

maliri pokoju, malby, malovani, natery, fasady – Malíři pokojů pro Brno a okolí

Centrum malířů - malíři

Centrum malířů, malíři pokojů, malování pokojů – Provádíme veškeré malby i za pomoci vysokotlakého systému Airlles, zateplovací a protipožární nátěry, nátěry fasád a sanační práce. Pokládáme sklovláknité tapety a také se zabýváme profi prodejem barev a malířského nářadí. Jsme každoročně proškolováni výrobci, máme certifikáty na všechny práce, které provádíme. Pořadáme školení různých malířských technik od antických zemin, travertino či marmorino až po sádrové stěrky.

Ceníky řemesel

zedník, zednické práce ceník, elektrikáři, malíři – Hledáte kvalitní a spolehlivé řemeslníky za skvělou cenu? Hledáte ceníky řemesel? Zednické práce, sádrokarton, elektrikáři, instalatéři, obkladači, malíři, podlaháři, stavbyvedoucí atd. Naším cílem je spokojenost klienta i řemeslníka.

Načítání trvalo 0.0753 sekund.