+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malíři pokojů - Brno

Klíčová slova: maliri pokoju, malovani, malby bytu,

E-mail: hornyjan@malby-horny.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2007

Popis: Malování a nátěry všech rozsahů i po částech. Zajistíme nátěry fasád, oken, dveří, topení nebo malby bytů. Naše malby a nátěry po dohodě s úklidem i stěhováním. Čistota při malování. Malíři pokojů a natěrači poskytnou cenovou nabídku i poradenství zdarma.

Web: www.malby-brno.webgarden.cz

Další související informace

Malování pokojů

maliri pokoju, malby, malovani, natery, fasady – Malíři pokojů pro Brno a okolí

Malování bytu

Malování bytu, malování bytů, malování – Činnost firmy je zaměřena na malování prázdných bytů na klíč. Malování bytů provádím od přípravných prací až po finální úklid. V případě zájmu dodavatelsky zajistíme: Podlahářské, instalatérské, sádrokartonářské, zednické práce Kompletní rekonstrukce bytů i nebytových prostor

Marek Šiba - Velkoobchod

Marek Šiba, staré dřevo, obchod se starým dřevem, – Vykupujeme nepoškozené dřevo z demolic a z rekonstrukcí budov staré 60 let a více. Po celém území České a Slovenské republiky. Na místo výkupu se dostaví náš obchodník, který s Vámi obhlédne Vaše dřevo a na místě určí cenu dle kvality, stáří, rozměrů apod. Všechny platby provádíme v hotovosti při odběru materiálu na místě zakázky. Odkoupené dřevo zpravujeme a připravíme k prodeji.

Načítání trvalo 0.2256 sekund.