+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malířské a natěračské slu

Klíčová slova: malířské, natěračské a lakýrnické práce

E-mail: info@prace-malirske.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2009

Popis: Malířské a natěračské služby, nátěry ocelových konstrukcí. Specialitou a srdeční záležitostí naší firmy jsou nátěry ocelových konstrukcí - kompletní opravy fasád domu - opravy na střechách domů. V dnešní době se soustředíme na malování menších podniků a společností, ale taktéž se orientujeme na služby v domácnostech, bytech a rodinných domcích, pro které zajišťujeme kvalitní a pravidelný servis. Zdarma Vám rádi poskytneme odborné poradenství, navrhneme optimální řešení vedoucí k Vaší spokojenosti a vypracujeme pro Vás nezávaznou cenovou kalkulaci.

Web: www.prace-malirske.eu

Další související informace

Výškové a hlubinné práce

Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou – Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, rizikové kácení stromů, čištění studní, nátěry konstrukcí, střech a fasád, montážní práce, mytí oken a plášťů budov, zednické práce, shoz sněhu, montáž hromosvodů.

Výroba a opravy pomníků

Kamenictví, kamenosochařství,kamenické práce – Výroba pomníků, včetně kopání a betonování základů. Broušení, renovace a čištění starých pomníků. Čištění pískovce a restaurátorské práce. Sekání a pískování písma. Zlacení,stříbření a barvení nápisů.

Načítání trvalo 2.8820 sekund.