+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malované sklo

Klíčová slova: Malované sklo, malování na sklo, dekorativní sklo,

E-mail: michaelaslatinska@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2009

Popis: Michaela Slatinská - Malované sklo, malování na sklo Malování na sklo! Nabízíme stylové ručně malované obrázky na sklo, originální skleněné výrobky, skleněné dekorativní sklo a bytové skleněné dekorace a dopňky.

Web: www.namalovanesklo.cz/

Další související informace

ACE NONSTOP sklenářství

sklenářství, sklo, sklenáři, zasklívání. – Naše firma poskytuje sklenářské služby 24 hodin denně. Jsme připraveni Vám pomoci, jak v případě nenadálých havárií, tak při běžné údržbě. Provádíme veškeré sklenářské práce včetně pískování skel a instalace folií. Okamžitá pomoc v případě nenadálých havárii. Firma je na trhu od roku 1996, naši pracovníci jsou vyučeni v oboru a ochotně vyřeší Vaše problémy.

Sklo a křišťál, bloky

křišťál, křišťálové sklo, pyramidy, věštící koule – Všechny naše produkty jsou čisté, bez bublin a bez prachu. · Většina českých sklářů nakupuje sklo od nás. · Materiál: optické sklo kvality BK9. · Zboží odešleme 1 den po obdržení platby na účet (možný též osobní odběr). · Hlavní komponenty uměleckého skla jsou: Na, K, B. · Skleněné bloky jsou ve velikosti 8*23*50cm (liší se podle barvy), při přibližné váze jednoho bloku 23 kg (liší se podle barvy) · Poštovné zdarma u větších objednávek. · Při případném dotazu nás prosím kontaktujte. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Skleničky-Obchod.cz

sklenicky, sklo, ryte, brousene, sklenice,darkove – Nabízíme široký sortiment výhradně českého skla, ručně broušených a rytých skleniček, dárkových sad a mnoho dalšího. Originální motivy jsou k dostání pouze v našem E-Shopu! Nabízíme široký sortiment výhradně českého skla, ručně broušených a rytých skleniček, dárkových sad a mnoho dalšího. Originální motivy jsou k dostání pouze v našem E-Shopu!

Načítání trvalo 0.4021 sekund.