+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malování na zeď Tizijana

Klíčová slova: Malování na zeď, malby na zdi, výzdoba interiéru

E-mail: petrkure@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. prosince 2010

Popis: Provádím malování na zeď, malby na zdi, výzdoby interiéru i malby obrazů na plátna. Náměty vychází z přání zákazníka. Pracuji dle vlastních návrhů i dle předloh. Mohu Vám pomoci navrhnout celkový styl interiéru, případně navrhnout obraz, který by atmosféru harmonicky dotvořil.

Web: tizijana.webnode.cz/

Další související informace

Samolepky a šablony na ze

samolepky na zeď, šablony na malování, obrazy na p – Potřebujete vyzdobit interiér? Vyzkoušejte naše šablony na malování, samolepky na zeď nebo obrazy tištěné na plátně. šablony, samolepky i obrazy nabízíme v různých velikostech a z široké nabídky motivů nebudete vědět co si dříve vybrat. E-shop.

Samolepky dekorace.cz

samolepky na zeď, tapety na stěnu – Tyto samolepící tapety jsou skvělým doplňkem do bytu. Moderní design samolepící dekorace se hodí na každou zeď. Vysoká kvalita samolepky na zeď vám zaručí dlouhodobou vyzáž. Většínu objednávek vyřizujeme do 24hod od objednáni dekorace.

Moderní obrazy

obrazy, dekorace bytu, malby na zeď, obrazy prodej – Bimago je firma, která prodává moderní obrazy a jiné předměty, které slouží k dekoraci interiérů. Na naší stránce najdete spousta zajímavých napadů na dekoraci zdi v Vašém bytě. Můžete si u nás objednat ručně malované obrazy, výtisky na plátno nebo na plexisklo, a také velmi módní dekorativní samolepky na stěnu. Díky velké rozmanitosti motivů v naší kolekci, najdete u nás obraz, který splní Vaše očekávání. Můžete si výbrat malbu z mnoha různých kategorií, jako například: abstraktivní obrazy, obrazy květin, zvířat, zátiší, krajinomalby a spousta jiných. V naší nabídce se nachází také fotografie na plátně, například fotografie slavných měst, a také výjimečné digitální obrazy, to znamená obrazy 3D a obrazy pop art.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.