+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malování na zeď Tizijana

Klíčová slova: Malování na zeď, malby na zdi, výzdoba interiéru

E-mail: petrkure@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. prosince 2010

Popis: Provádím malování na zeď, malby na zdi, výzdoby interiéru i malby obrazů na plátna. Náměty vychází z přání zákazníka. Pracuji dle vlastních návrhů i dle předloh. Mohu Vám pomoci navrhnout celkový styl interiéru, případně navrhnout obraz, který by atmosféru harmonicky dotvořil.

Web: tizijana.webnode.cz/

Další související informace

Moderní obrazy

obrazy, dekorace bytu, malby na zeď, obrazy prodej – Bimago je firma, která prodává moderní obrazy a jiné předměty, které slouží k dekoraci interiérů. Na naší stránce najdete spousta zajímavých napadů na dekoraci zdi v Vašém bytě. Můžete si u nás objednat ručně malované obrazy, výtisky na plátno nebo na plexisklo, a také velmi módní dekorativní samolepky na stěnu. Díky velké rozmanitosti motivů v naší kolekci, najdete u nás obraz, který splní Vaše očekávání. Můžete si výbrat malbu z mnoha různých kategorií, jako například: abstraktivní obrazy, obrazy květin, zvířat, zátiší, krajinomalby a spousta jiných. V naší nabídce se nachází také fotografie na plátně, například fotografie slavných měst, a také výjimečné digitální obrazy, to znamená obrazy 3D a obrazy pop art.

Dekorativní malování

Obrázky na zeď, dekorativní malování interiérů – Věnuji se dekorativnímu malování interiérů, převážně dětských pokojů, pokojů. Maluji obrázky na zeď podle Vašich předloh. Namaluji cokoliv pro kohokoliv, ať jde o pohádkové postavy, zvířátka, květiny, ornamenty. hlavně Plzeň a okolí.

Načítání trvalo 0.0639 sekund.