+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malování pokojů Praha

Klíčová slova: malování pokojů, malování bytů, malíři, malby,

E-mail: info@prazskypartner.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2009

Popis: Malování pokojů bytů kanceláří a průmyslových objektů. Malíři i lakýrníci s výučním listem malíř lakýrník. Speciální a dekorační malířské techniky. Protipožární nátěry na dřevo i kov. Antistatické a antiskluzové nátěry podlah.

Web: www.maliri-pokoju-praha.webnode.cz

Další související informace

Malování

malování, malování bytu, malování pokojů – Malování - Služby pro bydlení. Malování, lakování - Malířství Praha Odborné malířské, lakýrnické techniky, dekorační malby, renovace dveří, písmomalířské práce. Tapetování, fládry, antické malby, benátský štuk, batiky, dekorace, zlacení aj.

Malování pokojů

malování pokojů, malování, inspirace – Chystáte se vymalovat byt nebo Váš pokoj? Načerpejte inspiraci pro malování z již hotových a ověřených řešení. Najdete u nás spoustu inspirací a fotogalerií pro vymalování všech místností ve Vašem domě.

Malování a tapetování Kar

malíři, natěrači, malování pokojů – Poskytujeme veškeré malířské a natěračské práce - malování pokojů a interiérů, nátěry fasád a střech, tapetování interiérů. Vše včetně odstranění starých nátěrů a úklidu. Malířské a natěračské služby nabízíme po celých Karlových Varech, Sokolově a okolí (Bochov, Chodov, Horní Slavkov, Hroznětín, Jáchymov, Loket, Nejdek, Nová Role, Nové Sedlo, Ostrov). Větší zakázky realizujeme i v širším okolí Karlových Varů (Cheb, Habartov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Toužim).

Načítání trvalo 0.0531 sekund.