+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malování pokojů Praha

Klíčová slova: malování pokojů, malování bytů, malíři, malby,

E-mail: info@prazskypartner.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2009

Popis: Malování pokojů bytů kanceláří a průmyslových objektů. Malíři i lakýrníci s výučním listem malíř lakýrník. Speciální a dekorační malířské techniky. Protipožární nátěry na dřevo i kov. Antistatické a antiskluzové nátěry podlah.

Web: www.maliri-pokoju-praha.webnode.cz

Další související informace

Malování

malování, malování bytu, malování pokojů – Malování - Služby pro bydlení. Malování, lakování - Malířství Praha Odborné malířské, lakýrnické techniky, dekorační malby, renovace dveří, písmomalířské práce. Tapetování, fládry, antické malby, benátský štuk, batiky, dekorace, zlacení aj.

Malíři-Malování pokojů

malíři, malíři pokojů, malování, malování pokojů – Profi Katalog malířských firem - Stránky pro malířské firmy a jejich zákazníky. Malíři pokojů, lakýrníci, písmomalíři, tapetáři - Barvy a laky, potřeby a vybavení pro firmy. Chcete se informovat o aktuálních cenách za malířské práce ? Prostřednicvím našeho systému OnLine - Zdarma a nezávazně odešlete poptávku malířským firmám

Centrum malířů - malíři

Centrum malířů, malíři pokojů, malování pokojů – Provádíme veškeré malby i za pomoci vysokotlakého systému Airlles, zateplovací a protipožární nátěry, nátěry fasád a sanační práce. Pokládáme sklovláknité tapety a také se zabýváme profi prodejem barev a malířského nářadí. Jsme každoročně proškolováni výrobci, máme certifikáty na všechny práce, které provádíme. Pořadáme školení různých malířských technik od antických zemin, travertino či marmorino až po sádrové stěrky.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.