+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Marek Šiba - Velkoobchod

Klíčová slova: Marek Šiba, staré dřevo, obchod se starým dřevem,

E-mail: info@staredrevo.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2009

Popis: Vykupujeme nepoškozené dřevo z demolic a z rekonstrukcí budov staré 60 let a více. Po celém území České a Slovenské republiky. Na místo výkupu se dostaví náš obchodník, který s Vámi obhlédne Vaše dřevo a na místě určí cenu dle kvality, stáří, rozměrů apod. Všechny platby provádíme v hotovosti při odběru materiálu na místě zakázky. Odkoupené dřevo zpravujeme a připravíme k prodeji.

Web: www.staredrevo.cz

Další související informace

Zakázková výroba nábytku

krbové dřevo, zakázková výroba nábytku – Výroba kuchyňských linek, kancelářského nábytku, výroba desingových atypických výrobků na míru, vestavěných skříní, výroba pergol, přístřešků , garážových stání,schodišť, prodej palivového dřeva.

vikendove-pobyty-pro-zeny

víkendové pobyty pro ženy relaxační se cvičením – Hotel PUK v Berouně se specializuje na pobytové balíčky pro ženy nejen víkendové ,v programu zařazena relaxace ,wellnes ,kosmetika ,tvořivá činnost různých rukodělných technik,kreslení pravou hemisferou ,cvičení,masáže , thajské masáže ,pronájem aqua zony se saunou a bazénem

Originální dárkové koše a

Jsme internetový obchod se specializací na doplňky – Nabízíme Vám originální dárky a dárkové předměty především do bytu, domu a na zahradu. Rovněž v našem sortimentu naleznete romantické dárky po vaši milovanou polovičku. U nás máme dárky pro zamilované po celý rok, nejen na Valentýna.

Načítání trvalo 0.0726 sekund.