+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Marek Šiba - Velkoobchod

Klíčová slova: Marek Šiba, staré dřevo, obchod se starým dřevem,

E-mail: info@staredrevo.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2009

Popis: Vykupujeme nepoškozené dřevo z demolic a z rekonstrukcí budov staré 60 let a více. Po celém území České a Slovenské republiky. Na místo výkupu se dostaví náš obchodník, který s Vámi obhlédne Vaše dřevo a na místě určí cenu dle kvality, stáří, rozměrů apod. Všechny platby provádíme v hotovosti při odběru materiálu na místě zakázky. Odkoupené dřevo zpravujeme a připravíme k prodeji.

Web: www.staredrevo.cz

Další související informace

Joker.cz

Hazardní hra V některých případech se hry nehrají – Hazardní hra V některých případech se hry nehrají pouze pro radost ze hry, nebo pro pocit vítězství, ale hraje se o nějakou sázku. Každý účastník, který se chce hry zůčastnit musí složit nějaký vklad - sázku.

Finance Obchod Reklama

Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce – Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce Finance Obchod Reklama Stavba Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce

Aquapark Staré Splavy - Hotel Na pláži v Doksech

Aquapark Staré Splavy - Hotel Na pláži,Hotel Na – Na pláži známého výletního střediska Máchovo jezero v lázeňské obci Staré Splavy, nedaleko města Doksy, leží zcela originální aquapark. Navštivte tento jedinečný plážový areál se spoustou neobvyklých atrakcí. Ubytování v HOTELU NA PLÁŽI, který nabízí celkem osm dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Novinkou pro letošní sezónu je možnost stanování.Ve stínu palem ochutnáte drink z BARU NA PLÁŽI, italské speciality připravujeme v PIZZERII s výhledem na hrad Bezděz.

Načítání trvalo 3.9977 sekund.