+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Marek Šiba - Velkoobchod

Klíčová slova: Marek Šiba, staré dřevo, obchod se starým dřevem,

E-mail: info@staredrevo.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2009

Popis: Vykupujeme nepoškozené dřevo z demolic a z rekonstrukcí budov staré 60 let a více. Po celém území České a Slovenské republiky. Na místo výkupu se dostaví náš obchodník, který s Vámi obhlédne Vaše dřevo a na místě určí cenu dle kvality, stáří, rozměrů apod. Všechny platby provádíme v hotovosti při odběru materiálu na místě zakázky. Odkoupené dřevo zpravujeme a připravíme k prodeji.

Web: www.staredrevo.cz

Další související informace

Obchody-24.cz

Internetový obchod - nákupy, které se vyplatí – Internetové obchody - prodáváme bílou techniku, elektroniku, fotoaparáty, počítače, elektrické nářadí a další sortiment. Poradenství, velkoobchodní ceny, bezplatná infolinka, nákupy na splátky. Zboží rozvážíme po celé ČR i na Slovensko a to až k vám domů.

Pila Jeneč - Dřevotes

řezivo, palubky, OSB desky, dřevo, prodej, prkna, – Prodej řeziva, palubek a OSB desek. Firma Dřevotes - pila Jeneč vznikla na jaře roku 1994, postupně se snažíme rozšiřovat nový sortiment a zásoby na skladě k okamžitému odběru i na přání zákazníka formou zakázek.

Svět o světě, Hujův blog

marek hujo, blog, stream+, Hujo Marek, bilboard – Vše zajímavé, co se kde stane, pomůcky, návody, vylepšováky a vše ostatní zde.

Načítání trvalo 0.0801 sekund.