+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

marikcb-stavby.cz

Klíčová slova: malování bytů,kanceláří,nátěr fasády,nátěr střech,

E-mail: radek@marikcb-stavby.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2011

Popis: Naše firma vznikla roku 1996 a zaměřuje se od začátku na poskytování malířských a natěračských služeb. Zakládáme si na profesionálním přístupu k zákazníkovi, na odbornosti a vysoké kvalitě naší práce. Doufáme, že budete s naší prací vždy spokojeni a že naše úsilí o kvalitně odvedenou práci oceníte. Jsme schopni pružně reagovat na Vaše požadavky ohledně všech etap zakázky. Standartně pracujem 5 dní v týdnu, ale je možno domluvit se při náročnějších akcích i na práci o výkendech, nebo přes noční hodiny. Je pro nás samozřejmostí prostor před realizací prací dobře zabezpečit proti nežádoucímu znečištění a následně po realizaci zakázky předat uklizený a v co nejlepším stavu ke spokojenosti zákazníka. Naše zaměření a kalkulace jsou zdarma a proto neváhejte a kontaktujte nás emailem, telefonem nebo přes SMS službu pro nacenění Vašich zakázek. V případě zájmu o realizaci zakázky zhotovíme bezplatně cenovou kalkulaci do 24h. Hoďte starosti za hlavu. Nechte si Vaši kuchyň, koupelnu, celý byt nebo firmu vymalovat od nás a věřte, že budete mít za srovnatelné finanční náklady daleko rychleji hotovo a hlavně budete mít úsměv na tváři :o) Nechte odborníky, ať pracují za vás. Ušetřete čas a peníze. Radek Mařík - majitel

Web: www.marikcb-stavby.cz

Další související informace

Opravy střech

opravy střech, izolace, ochrana proti holubům – Firma ICV izoalce provádí opravy střech, izolace střech a základů, montáž ochran proti holubům a jinému ptactvu, klempířské práce a natěračské práce. V oboru střech se pohybujeme již od roku 1993 a patříme v tomto oboru ke špičce.

Střechy Děčín

střechy Děčín, oprava střech, pokrývač, tesařské – Specializujeme se na stavbu střechy na klíč, dodáváme kompletní střešní systémy, rekonstrukce střech, ale také klempířské a tesařské práce. Střechy Děčín, také realizují instalaci solárních kolektorů.

Načítání trvalo 0.0885 sekund.