+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Miloslav Barták

Klíčová slova: Fasádní práce, zateplování fasád

E-mail: fasbar@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2009

Popis: Provádíme zateplovací práce, realizace staveb a dodávku a prodej stavebního materiálu. Zateplování fasád domu panelových i bytových. Fasádní povrchové úpravy a klempířské práce, výroba parapetu rýn, svodu atd...

Web: www.fasbar.cz

Další související informace

Vychytaný vedlejšák

práce, brigáda – Chcete si přivydělat? Nabízím propracovaný program postavený na provizním systému nadnárodní společnosti FM Group, díky které si můžete během jediného roku vytvořit ke svému dosavadnímu příjmu další finanční zdroj ve výši 10 - 50 tisíc měsíčně.

Zateplení fasád, stavby,

Zateplení fasád, zateplování budov, plastová okna – Vekra stavební s.r.o. Zateplení fasád, dodej a montáž oken a dveří, stavební práce, revitalizace panelových domů, kolejové stavby, pozemní stavitelství.

Obkladačské práce

Obkladačské práce, obkladač, obklad, dlažba, – Zedník Šikula Provádíme veškeré obkladačské práce a ostatní zakázky spojené s obkladem a dlažbou pro jednotlivce i stavební společnosti. koupelny, bytová jádra, stavební chemie. Potřebujete obložit koupelnu, zateplit dům, postavit základovou desku nebo pomoci s developerským projektem? Pak je tu pro Vás náš tým s dlouholetou praxí v oboru. Umíme veškeré zednické i jim příbuzné práce - obkladačské, sádrokartonářské, betonářské apod.

Načítání trvalo 2.1852 sekund.