+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mini klempířství Havířov

Klíčová slova: klempir,klempirstvi,Havirov,odtahy spalin

E-mail: miniklempirstvi@miniklempirstvi.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2010

Popis: Výrobky z plechu,odtahy spalin plynových spotřebičů,kouřovody z hliníku,výroba kolen z hliníku, ozdoby z mědi dle vlastního návrhu,opravy střech menšího rozsahu,hydroizolace plochých střech,nátěry apod.

Web: www.miniklempirstvi.cz/

Další související informace

Klempíř Havířov

Klempíř,kutil,kovotlačitel,klempířství,Havířov. – Výrobky z plechu na zakázku - dle vlastního návrhu, klempířské práce, opravy střech menšího rozsahu, hydroizolace plochých střech, kovotlačitelské výrobky, údržbářské práce na rekreačních nemovitostech.

Střechy-zima

stavební,klempířství,pokrývačské,hodinový manžel, – Presentace stavební firmy poskytující práce, klempířské, pokrývačské, zámečnické, zednické, obkladačské, malířské, natěračské a službu Hodinový manžel.Veškeré práce provádíme v prvotřídní kvalitě za příznivé ceny.

Výrobce arabského chleba

chleb, arabsky chleb, Pekárna Hadrous – Domácí arabský chléb - Pekárna Hadrous. Kapacita naši pekárny je 8000 balení arabského chleba denně. Naše výrobky neobsahují emulgátory a další chuťové nebo chemické přísady. Vybíráme první jakost mouky. Tmavé pečivo je vyrobeno z 100% grahamové mouky.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.