+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mini klempířství Havířov

Klíčová slova: klempir,klempirstvi,Havirov,odtahy spalin

E-mail: miniklempirstvi@miniklempirstvi.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2010

Popis: Výrobky z plechu,odtahy spalin plynových spotřebičů,kouřovody z hliníku,výroba kolen z hliníku, ozdoby z mědi dle vlastního návrhu,opravy střech menšího rozsahu,hydroizolace plochých střech,nátěry apod.

Web: www.miniklempirstvi.cz/

Další související informace

Střechy-zima

stavební,klempířství,pokrývačské,hodinový manžel, – Presentace stavební firmy poskytující práce, klempířské, pokrývačské, zámečnické, zednické, obkladačské, malířské, natěračské a službu Hodinový manžel.Veškeré práce provádíme v prvotřídní kvalitě za příznivé ceny.

Truhlářství CONSULO

truhlářství,truhlář,dřevo,řezivo, nábytek,masiv – Vyrábíme nábytek z masivu, zahradní nábytek - lavice, stoly, rozkládací sety vhodné pro restaurační zahrádky, interiéry chalup, restaurací aj., dále hoblovaná prkna, hranoly, lišty, latě. V rámci zakázkové výroby pak vše, co si vymyslíte.V eshopu nabízíme různá dřeva pro kutily.

Pokrývači a klempíři

Klempíř,pokrývač,střechy,historické střechy, – JM - Pokrývačství a klempířství nabízí veškeré práce spojené se střechami a to jak práce klempířské tak pokrývačské i tesařské. Provádíme stavby nových střech, renovace a rekonstrukce střech starých i historických na hradech a zámcích.

Načítání trvalo 0.0701 sekund.