+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Minitwix

Klíčová slova: zahušťování a prodlužování vlasů, Minitwix

E-mail: Minitwix@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2012

Popis: Minitwix je patentovaná metoda na prodlužování a zahušťování vlasů.Minitwix® je revoluční metodou, která je patentována Úřadem průmyslového vlastnictví pod č. spisu 302180. Patent byl udělen v souladu se zákonem č.527/1997 Sb. Jedná se o exkluzivní metodu. Licence se uděluje jen jedna v daném městě, pouze mimo Prahu.

Web: www.minitwix.cz

Další související informace

Prodlužování vlasů Praha

prodluzovani vlasu, kadernictvi, modelaz nehtu – Která dívka, či žena netouží mít krásné a dlouhé vlasy. Pokud vyzkoušíte prodlužování vlasů, nemusíte jen snít. Prodlužování a zhušťování vlasů je moderní a oblíbenou technikou, jak docílit krásných vlasů. Pracujeme výhradně s vlasy evropského typu. Doporučujeme vyzkoušet metodu Flash point, neboli Ring, která je prováděna za studena a řadí se k šetrnějším metodám. Vhodná obzvlášť na jemné a narušené vlasy. Vlasy se touto metodou nepřehřívají, spoje jsou menší než např. bond plus. Pokud zvolíte prodlužování vlasů metodou Keratin, můžete očekávat velmi malé a příjemné spoje na dotek. Při obnově NEPOUŽÍVÁME kleště na drcení spoje, které poničí a polámou Vaše vlasy!! Při obnově Vám zdarma vyměníme keratinové spoje za nové. Hlavní výhodou prodlužování vlasů v našem Studiu je, že nabízíme prodloužení výhradně evropskými vlasy a zaplatíte za ně stejnou cenu, jako jinde za asijské či indické vlasy, které jsou nekvalitní a brzy se zničí. Vlásky můžeme připravit dle představ klientky. Prodloužení vlasů je u nás možné DO 2. DNE (v závislosti na objednávkách)!!! Evropské vlasy Vám mohou při kvalitní péči vydržet i několik let. Nabízíme tři metody prodlužování vlasů, protože každá klientka je individuální a má jiné představy o vláskách. Nabízíme tři techniky prodlužování vlasů: 1.prodlužování vlasů metodou flash point - ring 2.prodlužování vlasů metodou Keratin 3.prodlužování vlasů metodou Bond plus Prodlužování vlasů, zahušťování a rychlé melírování jsou technologie, které Vám pomohou docílit vzhledu, po kterém toužíte. Pokud je prodlužování vlasů prováděno šetrně, nepoškodí Vaše vlasy. Používáme výhradně přírodní vlasy, které jsou nám dodávány v copech a tím pádem všechny vlasy jsou ve stejném růstovém směru, což je hodně důležité. V případě, že si necháte prodloužit vlasy (v jiném salonu) a prodloužené vlasy se Vám začnou cuchat a krepovatět, to je následkem použití nekvalitních vlasů, ale taky nedostačující péčí o prodloužené vlasy.

Kadeřnictví Chic Salon

Kadeřnictví, Prodlužování vlasů, vizážistka – Kadeřnictví, Prodlužování vlasů, vizážistka, kosmetika, masáže, proměna. Využijte služeb našeho HAIR EXPERT STUDIA, jsme tu pro Vás! Nechte si poradit, který moderní střih se bude hodit právě pro Vás. Naši odborníci Vám rádi poradí, provedou vlasovou diagnostiku a typologii osobnosti.

Svět shopaholiků

kabelky, lodičky, prodloužení vlasů, šátky, boty – E-shop Svět shopaholiků nabízí velký výběr vlasů k prodloužení, módních doplňků, lodiček, kozaček, dámského oblečení a pravých lidských vlasů k prodloužení. Značkové zboží Fizbag, Invuu London, Jeepers peepers a mnoho dalších.

Načítání trvalo 2.9168 sekund.