+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mlíř pokojů Praha

Klíčová slova: Malír a malíří pokojů,bytů Praha a oklolí

E-mail: info@malovanivpraze.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2010

Popis: Nabízíme odborné malířské a natěračské práce. Specializujeme se na malování bytů, kanceláří a průmyslových hal. Jsme přesvědčení, že maximální spokojenost zákazníka ručí za náš další rozvoj. Při malování pokojů dbáme, aby bylo znečištění prostorů při malířských pracích naprosto minimalizováno.

Web: malovanivpraze.cz/

Další související informace

HAPPY TIME - kurzy

Taneční,umělecké,výtvarné a dramatické kurzy Praha – HAPPY TIME - studio volného času nabízí taneční obory, umělecké obory, dramatické obory, výtvarné obory, krátkodobé i dlouhodobé kurzy - tanec, umění, tvůrčí fotografie, sportovní chůze - nord walking.

Sruby a srubové stavby

sruby a srubové stavby, srub, srubová stavba Praha – Sruby a srubové stavby na klíč ze strojně ofrézované kulatiny, vyznačují se jedinečnou útulností, vhodné i k celoročnímu bydlení. Truhlářské řezivo: smrk, borovice, bříza, sibiřský modřin a cedr. Působnost Praha celá Čr.

Ploty a oplocení

ploty, oplocení, brány, ploty a oplocení, Praha – Ploty a oplocení zahrad, ploty, brány na klíč pomocí stavebnicového plotového systému. Stavební zámečnictví - brány a branky, kovové schody, schodiště, ploty a oplocení na zakázku

Načítání trvalo 0.0686 sekund.