+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MODACO s.r.o.,org.složka

Klíčová slova: kondenzační plynový kotel solární, systém servis

E-mail: modacocz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2010

Popis: MODACO zajišťuje komplexní služby spojené s prodejem topné techniky značky Viessmann pro celý jihomoravský kraj. Non-stop havarijní služba a servisní práce. Zabývá se revizemi vyhrazených technických zařízení (plynové kotle, ohřívače vody, solární systémy, tepelná čerpadla, měřiče a instalační materiál). V důsledku růstu společnosti a jejím obchodním úspěchům došlo v roce 2007 k expanzi na český trh. Společnost založila na území ČR organizační složku a jejím zastupováním je pověřen pan Miroslav Jančo.

Web: www.modaco.cz

Další související informace

Ecosystem

tepelná čerpadla, tepelné čerpadlo, solární systém – Nabízíme studie, projekty, realizaci a servis pro tepelná čerpadla, solární systémy, solární kolektory a panely, kondenzační kotle, fotovoltaické elektrárny, řízené větrání s rekuperací, klimatizace bytové i kancelářské, centrální vysavače. Dále nabízíme systémy se sezónní akumulací tepla.

Plynoservis Praha

Plynoservis, plyn, plynoservis Praha, servis – Montáž rozvodu plynu a topení. Plynové kotelny – údržba, opravy i zajištění provozu, servisní činnost, záruční i pozáruční opravy. Opravy a servis regulátorů tlaku plynu a plynových kotlů. Provádění revizí, kontrol a zkoušek plynových zařízení.

QI erp software

ERP, CRM, projekty, logistika, informačný, systém – QI je komplexný ERP podnikový, ekonomický a informačný systém, ktorý efektívne pomáha riešiť väčšinu bežných podnikových činností. V súčasnej dobe ho používa viac než 700 firiem z oblasti výroby, služieb, maloobchodu, veľkoobchodu, distribúcie, stavebníctva, projektového riadenia či servisu.

Načítání trvalo 3.2389 sekund.