+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MODACO s.r.o.,org.složka

Klíčová slova: kondenzační plynový kotel solární, systém servis

E-mail: modacocz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2010

Popis: MODACO zajišťuje komplexní služby spojené s prodejem topné techniky značky Viessmann pro celý jihomoravský kraj. Non-stop havarijní služba a servisní práce. Zabývá se revizemi vyhrazených technických zařízení (plynové kotle, ohřívače vody, solární systémy, tepelná čerpadla, měřiče a instalační materiál). V důsledku růstu společnosti a jejím obchodním úspěchům došlo v roce 2007 k expanzi na český trh. Společnost založila na území ČR organizační složku a jejím zastupováním je pověřen pan Miroslav Jančo.

Web: www.modaco.cz

Další související informace

Solární systémy a solární

solární, elektrárny, panely, systémy, sluneční – Solární systémy a solární. Solární sortiment, od solárních panelů přes solární elektrárny až po kompletní solární a sluneční systémy vždy od NELUMBO spol. s r.o. Solární systémy a solární.Solární sortiment, od solárních panelů přes solární elektrárny až po kompletní solární a sluneční systémy vždy od NELUMBO spol. s r.o.

Chalupa - pronájem

solární, fotovoltaická, elektrárna, elektřina – Ubytování Beskydy. Lyžování (sjezdovka a vlek u chaty). Dovolená pro 20 osob, sauna, krb, gril, bazén, dětský koutek, internet. Pokoje s příslušenstvím, 4x kuchyně. Pronájem chalupy pro rodiny s dětmi, skupiny přátel.

Načítání trvalo 3.4163 sekund.