+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MODACO s.r.o.,org.složka

Klíčová slova: kondenzační plynový kotel solární, systém servis

E-mail: modacocz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2010

Popis: MODACO zajišťuje komplexní služby spojené s prodejem topné techniky značky Viessmann pro celý jihomoravský kraj. Non-stop havarijní služba a servisní práce. Zabývá se revizemi vyhrazených technických zařízení (plynové kotle, ohřívače vody, solární systémy, tepelná čerpadla, měřiče a instalační materiál). V důsledku růstu společnosti a jejím obchodním úspěchům došlo v roce 2007 k expanzi na český trh. Společnost založila na území ČR organizační složku a jejím zastupováním je pověřen pan Miroslav Jančo.

Web: www.modaco.cz

Další související informace

Lymfatické uzliny

lymfatické uzliny, lymfatický systém – Lymfatické uzliny.cz - lymfatický systém, příznaky, léčba, vyšetření, poradna, články, diskuze. Lymfatické uzliny jsou uzliny v těle, které patří k důmyslnému lymfatickému systému. Jsou to takové sběrače různých látek, které organismu buď prospívají nebo škodí.

Bříza výtahy s.r.o. Praha

Výtahy Praha, Servis výtahů, Modernizace výtah, Re – Bříza výtahy s.r.o. Praha - v oboru výtahy zajišťujeme montáž výtahů, rekonstrukce výtahů, modernizace výtahů, servis výtahů a další. Naše společnost Bříza výtahy s.r.o. Praha v regionu Praha patří mezi profesionály, kteří mají v oblasti modernizace výtahů bohaté zkušenosti. Výtahy modernizujeme kvalitními materiály, které odebíráme od osvědčených dodavatelů výhradně ze zemí EU.

MINGAU - stavební stroje

Stavební stroje, PAUS, půjčovna, servis – Prodej nových stavebních strojů PAUS, prodej použitých stavebních strojů, bazar stavebních strojů. Provozujeme půjčovnu stavebních strojů a provádíme veškerý servis.

Načítání trvalo 3.4299 sekund.