+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Modeláž nehtů, Uherské Hradiště

Klíčová slova: Manikúra, P-Shine, Modeláž nehtů (gel, akrygel, ak

E-mail: jiri.hysek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2009

Popis: Modeláž nehtů (gelové, akrylové, akrylgelové), manikúru, parafínové zábaly, japonskou manikúru p-shine, lakování a zdobení... Krásné nehty nejsou samozřejmostí, ale výsledkem každodenní péče a pozornosti.

Web: www.nehty-iva.cz

Další související informace

Naušnice a šperky

naušnice, šperky, swarovski, manikůra, stříbro, – Nabízíme naušnice a šperky s komponenty swarovski, vyrobené z pravého stříbra nebo chirurgické ocele za skvělé ceny. Bižuterie, šperky pro děti nebo zábavná manikůra.

Gély, akryly a gellaky

manikúra, pedikúra, laky na nechty, – Manikúra, pedikúra, Wellness ošetrenie, modelácia a zdobenie nechtov, spevňovanie prírodných nechtov, nová metóda lakovania gélom. Nájdete u nás rôzne ošetrujúce výrobky na nechty a nechtovú kožtičku, ultra hydratačné krémy na ruky, masky, pílingy, profesionálne gély a akryly.

Nail Oli - krásné nehty

manikúra, modeláž nehtů, nailart – Nehtové studio se nachází přímo v kadeřnictví studia Vizáž. Můžete tak spojit péči o Vaše ruce a Váš účes v jednu návštěvu a ušetřit čas. Najdete tu kvalitní služby za přístupné ceny s použitím značkové kosmetiky. Nabízím modeláž nehtů, manikúru, p-shine, masáž rukou, příjemné prostředí, dobrou náladu....

Načítání trvalo 3.9188 sekund.