+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Modeláž nehtů, Uherské Hradiště

Klíčová slova: Manikúra, P-Shine, Modeláž nehtů (gel, akrygel, ak

E-mail: jiri.hysek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2009

Popis: Modeláž nehtů (gelové, akrylové, akrylgelové), manikúru, parafínové zábaly, japonskou manikúru p-shine, lakování a zdobení... Krásné nehty nejsou samozřejmostí, ale výsledkem každodenní péče a pozornosti.

Web: www.nehty-iva.cz

Další související informace

Nehtové studio

gelové nehty,nehty,brno,modeláž nehtů – Nabízíme péči o Vaše ruce jako je manikúra, modeláž nehtů gelem nebo akrygelem, p-shine, zdobení a lakování Vašich nehtů jak gelových tak přírodních. Možnost objednání je prakticky ze dne na den,tak neváhejte a objednejte se.

Nehty eshop

modeláž nehtů, manikúra, umělé nehty, UV gely, – V našem eshopu naleznete vše pro Vaše gelové nehty - modeláž nehtů, manikúra, umělé nehty, UV gely, UV lampy, frézky na nehty, ozdoby a další kosmetické pomůcky. Každý zákazník si jistě vybere z naší bohaté nabídky.

Nail Oli - krásné nehty

manikúra, modeláž nehtů, nailart – Nehtové studio se nachází přímo v kadeřnictví studia Vizáž. Můžete tak spojit péči o Vaše ruce a Váš účes v jednu návštěvu a ušetřit čas. Najdete tu kvalitní služby za přístupné ceny s použitím značkové kosmetiky. Nabízím modeláž nehtů, manikúru, p-shine, masáž rukou, příjemné prostředí, dobrou náladu....

Načítání trvalo 3.6768 sekund.