+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Modeláž nehtů, Uherské Hradiště

Klíčová slova: Manikúra, P-Shine, Modeláž nehtů (gel, akrygel, ak

E-mail: jiri.hysek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2009

Popis: Modeláž nehtů (gelové, akrylové, akrylgelové), manikúru, parafínové zábaly, japonskou manikúru p-shine, lakování a zdobení... Krásné nehty nejsou samozřejmostí, ale výsledkem každodenní péče a pozornosti.

Web: www.nehty-iva.cz

Další související informace

Modeláž nehtů

modeláž nehtů – Modeláž nehtů dnes již patří k samozřejmosti, stejně tak, jako pravidelná návštěva kadeřníka, nebo kosmetického salonu. Modeláž nehtů poskytuje spoustu výhod, kterých u přírodních nehtů nedocílíte. Spousta žen přiznává, že si nehty kouše, nemá čas na pravidelnou péči o nehty, neumí si namalovat francii na obou rukách, či jen připouští, že je to nebaví a nemají na to čas, a proto je pravidelná péče o nehty zatěžuje. Stejně tak nikoho nebaví nejméně měsíc čekat, než vám zlomený nehet doroste, a proto raději všechny nehty zkrátíte a, nikdy se nedočkáte. Modeláž nehtů není náročná ani na čas, ani na peníze, modeláž nehtů vyžaduje pouze jednou měsíčně doplnění gelových nehtů a trvá cca 1-1,5 hod dle náročnosti zdobení nehtů.

Nehty eshop

modeláž nehtů, manikúra, umělé nehty, UV gely, – V našem eshopu naleznete vše pro Vaše gelové nehty - modeláž nehtů, manikúra, umělé nehty, UV gely, UV lampy, frézky na nehty, ozdoby a další kosmetické pomůcky. Každý zákazník si jistě vybere z naší bohaté nabídky.

Masáže a modeláž nehtů

masáže, masáže praha 2, modeláž nehtů, gelové neht – Relaxační studio AnJi nabízí relaxační i sportovní masáže, exotické masáže: havajská Lomi-Lomi, masáž lávovými kameny, čokoládová, bambusová, medová masáž, indická antistresová masáž, thajská masáž či masáž pro těhotné. Dále modeláž nehtů či manikůra.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.