+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mokré čištění koberců

Klíčová slova: mokré čištění koberců, extrakční čištění

E-mail: klinservis@klinservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2012

Popis: Důležité a užitečné informace o mokrém (extrakčním) čištění koberců. Při extrakčním čištění je čistící roztok vstřikován do vlákna koberce a následně odsáván spolu s rozpuštěnými nečistotami do sběrné nádoby. Tipy a návody na odstranění skvrn, dělení a druhy koberců, na co si dát pozor při čištění koberců.

Web: www.mokrecistenikobercu.cz

Další související informace

Čištění koberců Otoclean

čištění koberců, mytí oken, úklid – Profesionální úklid, čištění koberců a mytí oken pro firmy a domácnosti v Brně a Moravském kraji. V naší nabídce služeb jsou také předkolaudační úklidy, čištění čalounění a kůže včetně impregnace. Používáme profesionální úklidové stroje značky Kärcher.

Čištění koberců

čištění koberců, čištění sedaček, mytí oken, – Nabízíme čištění koberců, sedaček a ostatního čalouněného nábytku, kompletní čištění interiérů automobilů a mytí oken. Úklidové služby pro domácnost i firmy provádíme v Praze a okolí. Máme krátké objednávací lhůty a pevně stanovené ceny.

Úklid bytových domů

mytí oken, čištění koberců, úklid bytových domů – Nabízíme údržbu a kompletní full-service pro úklid bytových domů a kanceláří se zajištěním veškerých úklidových pracích jako je čištění koberců a mytí oken. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidové práce domů, bytů, nebo komerčních objektů, včetně hygienického a desinfekčního servisu a to v Praze a okolí. Volejte 603 837 015 nebo navštivte náš web www.lendr-clean.cz pro více informací.

Načítání trvalo 0.0879 sekund.