+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

montaz sadrokartonu ostra

Klíčová slova: montaž sadrokartonu ostrava,sadrokartonářske prace

E-mail: chvistekjan@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2010

Popis: sadrokarton ostrava nabízí veškerá sádrokartonářske práce v ostravě a jejím okolí dale nabízíme veškeré zednickáobkladacske a malířske prace.sadrové stěrky,rekonstrukce bytovych jader malovaní obklady dlažby atd.

Web: www.sadrokarton-ostrava.webnode.cz

Další související informace

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Regulátor tlaku plynu

Regulátor tlaku plynu, regulátory tlaku plynu – Regulátor tlaku plynu- Regulátory tlaku plynu a plynové kotle PROTHERM ( opravy, servis, montáž ). Revize plynových zařízení, plynové kotelny – zajištění provozu, údržba, servisní činnost, záruční i pozáruční opravy. Regulátory tlaku plynu

Revize elektro zařízení

servis,revize,elektrické zařízení,kalibrace, – Provádím servis a revize elektrických zařízení v objektech třídy A, včetně označení spotřebičů a zavedení písemné agendy, kalibraci a verifikaci měřících systémů a přípravu strojů na splnění požadavků norem ISO.

Načítání trvalo 0.0800 sekund.