+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Montáže SDK konstrukcí

Klíčová slova: montáže,sádrokarton,podhledy,stropy,příčky,

E-mail: info@sdk-mont.eu

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2013

Popis: Montáže sádrokartonových podhledů, půdních vestaveb, příček, předstěn, minerálních (kazetových) podhledů a ostatních sádrokartonových instalací. ealizujeme jak zakázky většího rozsahu, tak i montáže menšího rozsahu v rodinných domech a bytech.

Web: http://www.sdk-mont.eu/

Další související informace

H-koupelny Litoměřice - k

koupelny,bytová jádra,rekonstrukce,Litoměřice, – Koupelny, bytová jádra. Rekonstrukce koupelen a bytových jader, koupelnové vybavení, koupelnový nábytek, obklady, dlažby, rozvod vody a elektroinstalace. Místo Litoměřice, Ústecký a Liberecký kraj, Praha a okolí.

Inteline s.r.o.

malování,sádrokartony,podhledy,rekonstrukce,sítě – Malování bytů, kanceláří a interiérů. Nátěry a malby hal, garáží a skladů včetně stříkací technologie airless. Montáž sádrokartonových konstrukcí, sádrokartonové příčky a podhledy, kazetové minerální stropy. Certifikované montáže konstrukcí suché výstavby, včetně konstrukcí protipožárních. Renovace společných prostor bytových a panelových domů. Návrh a realizace datových sítí. Kabelové internetové rozvody, bezdrátové sítě wi-fi.

Truhlářství Mrštík

postele,okna,dveře,nábytek,kuchyně,pergoly,ploty, – Firma úspěšně působí na trhu od roku 1993 a jejím hlavním naplněním je truhlářská výroba z masívu, která je založena na tradičních a osvědčených technologiích. vybavení interiéru (obchody, restaurace, penziony, kanceláře, ...) dveře vchodové a inter. včetně zárubní příp. s obložením nábytek v provedení: masív, dýha, lamino výroba atypických oken včetně vakuového zasklení výroba a montáž schodišť včetně doplňků dřevěné obklady stěn zahradní nábytek bytové doplňky dřevěné ploty dřevěné cedule

Načítání trvalo 0.1772 sekund.