+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Montáže SDK konstrukcí

Klíčová slova: montáže,sádrokarton,podhledy,stropy,příčky,

E-mail: info@sdk-mont.eu

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2013

Popis: Montáže sádrokartonových podhledů, půdních vestaveb, příček, předstěn, minerálních (kazetových) podhledů a ostatních sádrokartonových instalací. ealizujeme jak zakázky většího rozsahu, tak i montáže menšího rozsahu v rodinných domech a bytech.

Web: http://www.sdk-mont.eu/

Další související informace

Pneuservis Praha 3

pneuservis praha 3, pneuservisy, pneu, pneumatika, – Dodavatele pneumatik si nevybíráme každý den. Připravili jsme pro Vás seznam firem, které Vám spolehlivě dodají pneumatiky na Váš vůz.Vymění i vyváží. Vymění i vyváží Váš automobil, aby Vaše cesta byla bezpečná jako nikdy.

Truhlářství Mrštík

postele,okna,dveře,nábytek,kuchyně,pergoly,ploty, – Firma úspěšně působí na trhu od roku 1993 a jejím hlavním naplněním je truhlářská výroba z masívu, která je založena na tradičních a osvědčených technologiích. vybavení interiéru (obchody, restaurace, penziony, kanceláře, ...) dveře vchodové a inter. včetně zárubní příp. s obložením nábytek v provedení: masív, dýha, lamino výroba atypických oken včetně vakuového zasklení výroba a montáž schodišť včetně doplňků dřevěné obklady stěn zahradní nábytek bytové doplňky dřevěné ploty dřevěné cedule

Truhlářství K+K s.r.o.

Truhlářství, K+K, Dolní Bukovsko, výroba, nábytku, – Výroba zakázkového nábytku - Truhlářství K+K s.r.o. Dolní Bukovsko. Truhlářské a tesařské práce. Výroba kuchyňského nábytku, dětského nábytku, nábytek do obývacího pokoje a ložnice. Schodiště, stoly a židle. Výroba dalších druhů nábytku.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.